Український онлайн-ритейлер modnaKasta змінив назву та концепцію

Čytaty latynkoju
Український онлайн-ритейлер modnaKasta змінив назву та концепцію

За словами представниці компанії, прийнято рішення зберегти спадковість та айдентику попереднього бренду — колір, шрифт та частину лого. 72 відділення онлайн-ритейлера протягом червня 2018 року теж пройдуть ребрендинг. Перехід до нової назви, за словами Нагай, був невідворотним, бо компанія почала збільшувати категорію товарів, котрі не були пов’язані виключно з модними речами. На часі дізнатися більше про оновлену концепцію.

Як запроваджуватимуть нову концепцію

З минулої п’ятниці постійних користувачів Kasta почали сповіщати про зміни за допомогою електронної розсилки та повідомлень у месенджерах. Згідно із медіапланом, компанія протягом місяця очікує, що 70% онлайн-покупців знатимуть про бренд Каsta. Далі буде проведене дослідження, за результатами якого ритейлер будуватиме подальшу комунікацію. Починаючи з квітня 2018-го Kasta почала перехід до змішаної бізнес-моделі: крім акціонних моделей, вона також має тепер каталог із постійним асортиментом. До кінця 2018 року компанія планує збільшити кількість доступних артикулів до 1 млн, а також посилити свою присутність в категоріях дитячих товарів, меблів, речей для дому.

Нагадаємо, раніше ми сповіщалиВзуттєвий ритейлер CCC продав магазини у Польщі, аби відкрити їх в Україні вас про те, що польський ритейлер продав магазини у Польщі, аби відкрити їх в Україні.