За європейські кошти придбають транспорт для 4 українських міст

Čytaty latynkoju
За європейські кошти придбають транспорт для 4 українських міст

Ці підпроекти має погодити Європейський інвестиційний банк. Після цього розпочнеться підготовка тендерних процедур. Мінінфраструктури очікує, що тендери відбудуться до кінця року. На часі дізнатися, скільки ЄІБ виділяє для українських міст.

Які міста та скільки грошей отримають на розвиток транспорту

Міністерство підтримало проект оновлення рухомого складу:

  • Харківського метрополітену на €45 млн;
  • придбання тролейбусів для Харкова на €10 млн;
  • придбання трамваїв для Львова на €12 млн;
  • придбання автобусів для Львова на €12 млн;
  • придбання тролейбусів для Чернігова на €6 млн;
  • оновлення рухомого складу «Електроавтотранса» у Сумах на €4 млн.

Після отримання погодження від Європейського інвестиційного банку на фінансування цих підпроектів, кінцеві бенефіціари зможуть розпочати процес підготовки та підписання Субкредитної угоди про передачу коштів та тендерні процедури.

Нагадаємо, що комітет Європарламенту надає Комітет Європарламенту надає макрофінансову допомогу Українімакрофінансову допомогу Україні. Україна отримає макрофінансову допомогу, якщо будуть виконані певні вимоги до складу Центральної виборчої комісії. ЦВК має відображати політичний баланс, який представлятиме всі політичні сили. Особлива увага до тих партій, які представлені в Раді.

Додамо, що у березні Єврокомісія запропонувалаЄврокомісія запропонувала Україні €1 млрд Україні €1 млрд допомоги. Усі виплати за запропонованою програмою, включаючи першу, будуть залежати від реалізації реформ, спрямованих на усунення вразливостей, виявлених в українській економіці. Україна виконала 17 із 21 політичних зобов’язань, пов’язаних з третім траншем у розмірі €600 млн. Додамо, що європейські країни впевнено підтримували та продовжують підтримувати фінансово Україну. Так, нещодавно стало відомо про те, що Норвегія надаєНорвегія надає Україні €3,6 млн на реалізацію реформ Україні €3,6 млн на реалізацію реформ.