fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Норвегія надає Україні €3,6 млн на реалізацію реформ

Norvegija nadaje Ukraїni €3,6 mln na realizaciju reform
Норвегія виділить €3,6 млн для реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Про це поінформували в Раді Європи, повідомляє власний кореспондент Укрінформу. Із врахуванням цього внеску, загальний обсяг фінансової підтримки Норвегією План дій РЄ для України становить близько €4,6 млн
Norvegija vydilyť €3,6 mln dlja realizaciї Planu dij Rady Jevropy dlja Ukraїny na 2018-2021 roky. Pro ce poinformuvaly v Radi Jevropy, povidomljaje vlasnyj korespondent Ukrinformu. Iz vrahuvannjam ćogo vnesku, zagaľnyj obsjag finansovoї pidtrymky Norvegijeju Plan dij RJe dlja Ukraїny stanovyť blyźko €4,6 mln
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Коментуючи це рішення, постійний представник Норвегії в Раді Європи, посол Єлизавета Валаас наголосила на прихильності її країни підтримці зусиль України, зокрема в процесі реалізації реформ. Що відомо про добровільні кошти від Норвегії . Уряд Норвегії ухвалив нове зобовязання про нецільовий добровільний внесок в сумі 34 мільйони норвезьких крон (приблизно 3,6 млн євро) для реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Валаас також зазначила, що Норвегія має тверду політичну та фінансову прихильність діяльності Ради Європи щодо співпраці з Україною. Співпраця спрямована на підтримку реформ. Із врахуванням цього внеску, загальний обсяг фінансової підтримки Норвегією План дій РЄ для України становить близько €4,6 млн. Як повідомлялося, Комітет міністрів Ради Європи 21 лютого затвердив План дій РЄ для України на 2018-2021 роки. Бюджет Плану дій становить €29,5 млн. Нагадаємо, що надані Норвегією додаткові €950 тис забезпечать реалізацію проектів Ради Європи у перехідний період, заявляють представники країни-інвестора. Йдеться про перехідний період між завершенням виконання плану дій на 2015-2017 роки та ухваленням нового плану на 2018-2021 роки. Посол Норвегії в Україні та Білорусі Уле Т. Хорпестад заявив, що виділені кошти забезпечать прокладення містка між попереднім та майбутнім Планом дій РЄ. Також дипломат висловив сподівання, що за виділення цих коштів вже найближчим часом проголосує Комітет міністрів Ради Європи, підтримавши цим самим необхідні темпи реформ в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Коментуючи це рішення, постійний представник Норвегії в Раді Європи, посол Єлизавета Валаас наголосила на прихильності її країни підтримці зусиль України, зокрема в процесі реалізації реформ.

Що відомо про «добровільні кошти» від Норвегії 

Уряд Норвегії ухвалив нове зобов’язання про нецільовий добровільний внесок в сумі 34 мільйони норвезьких крон (приблизно 3,6 млн євро) для реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Валаас також зазначила, що Норвегія має тверду політичну та фінансову прихильність діяльності Ради Європи щодо співпраці з Україною. Співпраця спрямована на підтримку реформ. Із врахуванням цього внеску, загальний обсяг фінансової підтримки Норвегією План дій РЄ для України становить близько €4,6 млн. Як повідомлялося, Комітет міністрів Ради Європи 21 лютого затвердив План дій РЄ для України на 2018-2021 роки. Бюджет Плану дій становить €29,5 млн.

Нагадаємо, що надані Норвегією додаткові €950 тис забезпечатьНорвегія надає Україні €3,6 млн на реалізацію реформ 1Для демократії та свободи — Норвегія надасть Україні ще €950 тис реалізацію проектів Ради Європи у перехідний період, заявляють представники країни-інвестора. Йдеться про перехідний період між завершенням виконання плану дій на 2015-2017 роки та ухваленням нового плану на 2018-2021 роки. Посол Норвегії в Україні та Білорусі Уле Т. Хорпестад заявив, що виділені кошти забезпечать «прокладення містка» між попереднім та майбутнім Планом дій РЄ. Також дипломат висловив сподівання, що за виділення цих коштів вже найближчим часом проголосує Комітет міністрів Ради Європи, підтримавши цим самим необхідні темпи реформ в Україні.

Теґи: реформи
Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: