Київська студія відновлює роботу над S.T.A.L.K.E.R.

Čytaty latynkoju
Київська студія відновлює роботу над S.T.A.L.K.E.R.

Столична студія GSC Game World анонсували продовження S.T.A.L.K.E.R у 2010 році. Однак згодом проект скасували, а більшість команди перейшла в іншу студію.

Коли очікувати на нову гру 

Гра вийде в 2021 році. Таке ж повідомлення з’явилося в офіційній групі гри «Козаки 3», яку також розробляла студія GSC Game World. Перша частина S.T.A.L.K.E.R. стала знаковим проектом для українських розробників ігор. Шутер від першої особи на локаціях Чорнобильської зони відчуження розроблявся компанією протягом 7 років — у 2001-2007 роках. Перша частина S.T.A.L.K.E.R. вийшла у 2007 році. Вона частково заснована на повісті братів Стругацьких «Пікнік на узбіччі». З різних причин дата релізу проекту переносилася тричі (один раз – на невизначений термін), завдяки чому він придбав в ігровому спільнота статус мема та іронічне прізвисько «Ждалкер». Проте, після виходу в 2007 році гру тепло та  приязно зустріли критики, а серед поціновувачів жанру вона набула статусу культової.

Остання частина серії — «S.T.A.L.K.E.R .: Зов Прип’яті» — вийшла в жовтні 2009 року, після чого в 2010 році була анонсована друга основна гра серії.

Передбачалося, що S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде в 2012 році, проте в грудні 2011 року оголосили про зупинення розробки.

Нагадаємо, що завдяки новому мобільному додатку можна відчутиНовий мобільний додаток дає змогу відчути себе астронавтом себе астронавтом. Space Nation Navigator — це мобільний застосунок, за допомогою якого тренуються космонавтів (або ті, хто бажає тренуватися подібно до них). Додаток дозволяє «прокачати» себе у трьох основних напрямах: фізичному, розумовому та соціальному.