fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Новий мобільний додаток дає змогу відчути себе астронавтом

Novyj mobiľnyj dodatok daje zmogu vidčuty sebe astronavtom
Мало хто з нас коли-небудь побуває на космічному кораблі. Та це не означає, що ми не можемо тренуватися так, як це роблять дослідники космосу. З новим мобільним застосунком, розробленим спільно з NASA, кожен може відчути себе справжнім астронавтом
Malo hto z nas koly-nebuď pobuvaje na kosmičnomu korabli. Ta ce ne označaje, ščo my ne možemo trenuvatysja tak, jak ce robljať doslidnyky kosmosu. Z novym mobiľnym zastosunkom, rozroblenym spiľno z NASA, kožen može vidčuty sebe spravžnim astronavtom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Space Nation Navigator — це мобільний застосунок, за допомогою якого тренуються космонавтив (або ті, хто бажає тренуватися подібно до них). Додаток дозволяє прокачати себе у трьох основних напрямах: фізичному, розумовому та соціальному. Як працює додаток від NASA. Ви можете тренуватися у трьох основних напрямах, використовуючи різноманітні вікторини, освітні інструменти та ігри. У застосунку представлені початкові, середні та просунуті рівні. Таким чином кожен, хто мріє стати космонавтом матиме змогу з часом підвищувати власний рівень. Виконуючи завдання, ви зароблятимете значки і досягнення, щоби отримати право на змагання за призи. До речі, призовий фонд — це 4 квитки в Ісландію (включно з проживанням). Переможці зможуть здійснити поїздку деякими місячними ландшафтами Ісландії і тренуватися в тих самих віддалених районах, що й астронавти Аполлона. Space Nation Navigator наразі перебуває під угодою про співпрацю з NASA. Простіше кажучи, додаток може використовувати велику базу знань із попередніх місій. Це дозволяє надати користувачам частину тієї інформації, яка потрібна справжньому космонавтові, і все це у формі мобільного застосунку. Наразі застосунок доступний тільки для Android, але скоро зявиться і iOS-версія. Ви можете безкоштовно завантажити Space Nation Navigator в магазині Google Play. Нагадаємо, в Україні запускають мобільний додаток для аграріїв. Буде обрано близько 50 користувачів у фокус-групу, які перевірять зручність використання додатку.
Реклама 👇 Замовити

Space Nation Navigator — це мобільний застосунок, за допомогою якого тренуються космонавтив (або ті, хто бажає тренуватися подібно до них). Додаток дозволяє «прокачати» себе у трьох основних напрямах: фізичному, розумовому та соціальному.

Як працює додаток від NASA

Ви можете тренуватися у трьох основних напрямах, використовуючи різноманітні вікторини, освітні інструменти та ігри. У застосунку представлені початкові, середні та просунуті рівні. Таким чином кожен, хто мріє стати космонавтом матиме змогу з часом підвищувати власний рівень.

Виконуючи завдання, ви зароблятимете значки і досягнення, щоби отримати право на змагання за призи. До речі, призовий фонд — це 4 квитки в Ісландію (включно з проживанням). Переможці зможуть здійснити поїздку деякими місячними ландшафтами Ісландії і тренуватися в тих самих віддалених районах, що й астронавти Аполлона.

01/ 02
Додаток дає змогу тренуватися як справжній астронавт

Space Nation Navigator наразі перебуває під угодою про співпрацю з NASA. Простіше кажучи, додаток може використовувати велику базу знань із попередніх місій. Це дозволяє надати користувачам частину тієї інформації, яка потрібна справжньому космонавтові, і все це у формі мобільного застосунку.

Наразі застосунок доступний тільки для Android, але скоро з’явиться і iOS-версія. Ви можете безкоштовно завантажити Space Nation Navigator в магазині Google Play.

Нагадаємо, в Україні запускаютьНовий мобільний додаток дає змогу відчути себе астронавтом 1В Україні запускають мобільний додаток для аграріїв мобільний додаток для аграріїв. Буде обрано близько 50 користувачів у фокус-групу, які перевірять зручність використання додатку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: