Хом’якиїв: автори стімпанк-хіта «Воля» готують комікс про Київську Русь

Čytaty latynkoju
Хом’якиїв: автори стімпанк-хіта «Воля» готують комікс про Київську Русь

Новий проект від авторів бестселлеру «ВОЛЯ» — це героїчне пригодницьке фентезі, комікс для всієї родини у антуражі Київської Русі. А головними героями стануть відважні хом’ячки, яким доведеться знайти відповіді на таємничі загадки їхнього та нашого світу, інформують автори нового графічного твору. На часі дізнатися більше про новий український графічний твір за історичними мотивами.

Що варто знати про оригінальний український комікс

Комікс «Княжа Воля» матиме 40 сторінок високоякісної кольорової поліграфії у твердій обкладинці, обіцяє колектив авторів проекту, розміром 23 x 23 см. Окрім оригінального сюжету, що зацікавить і дорослих і дітей, автори обіцяють історичні довідки та цікаві робочі матеріали до коміксу. Передзамовлення коміксу вже доступне за посиланням.

Над проектом працювали:

  • Продюсер, PM: В’ячеслав Бугайов
  • Художник: Максим Богдановський
  • Колористка: Катерина Сірик
  • Автор ідеї, сценарист: Денис Фадєєв
  • Менеджер, HR: Ольга Вознюк
  • Менеджмент, PM: Александр Філіпович
  • Художник історичних артів: Ігор Давиденко

Хом'якиїв: автори стімпанк-хіта «Воля» готують комікс про Київську Русь

— Тривалий час наш край процвітав під правлінням мудрого князя Морквослава. Та одного разу, таємничим чином, князь зник. Біди заполонили наші землі, а морок причаївся у хащах. Проте не всі втратили надію — знайшлися сміливці, готові врятувати Хом’якиїв

з опису сюжету до «Княжої Волі»

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про те, що варто буде побачити, прочитати та почути й спробувати під час київського Comic Con10 заходів Kyiv Comic Con, які не можна пропустити вже цими вихідними.