Все буде Ukraine NOW — Кабмін та Banda Agency створили бренд України

Čytaty latynkoju
Все буде Ukraine NOW — Кабмін та Banda Agency створили бренд України

Рішення було представлене Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Тепер Україна матиме свій бренд. Над варіантом, котрий переміг у конкурсі, працювала агенція Banda.

Що варто знати про бренд

«Команда Уряду, Мінінформполітики, експерти працювали над створенням бренду «Україна Зараз». Робота завершена. Це буде бренд України у світі», — так очільник українського уряду охарактеризував новий бренд. Логотип бренду розроблено таким чином, аби його було легко використовувати не тільки для презентацій та інформаційних продуктів, а й навіть як наліпки на будь-які речі. Нанести логотип можна скрізь – від туристичних сумок до автобусів та літаків.

Як довго створювали новий бренд країни

За інформацією Міністерства інформполітики, над розробкою бренда працювали майже рік. Було створено кілька варіантів концепцій промоції України, які показали 6 фокус-групам у Великій Британії, Німеччині та Польщі. У результаті урядова комісія визнала переможцем варіант бренду Ukraine Now, створений українським рекламним агентством Banda Agency, яке у 2017 році створило для УкраїниСтиль Євробачення-2017 приніс Україні другу нагороду Red Dot Design логотип пісенного конкурсу «Євробачення».

01/ 03

Як інформує видання «Українська Правда», міжнародне дослідження показало, що у людей в світі Україна асоціюється з трьома речами — революцією, корупцією та війною. Щоби змінити це ставлення, агенція Banda має намір продемонструвати, що «Україна – відкрита, сучасна країна, де відбувається все найцікавіше саме зараз». На переконання представників агенства, слово «зараз» дуже важливе для країни сьогодні, бо саме тепер Україна змінюється і стає «тією країною, яку всі люблять». Жовтий колір у рекламному слогані підкреслює головний меседж – зараз, синій – це символ чогось нового, важливого, що привертає увагу.

Все буде Ukraine NOW — Кабмін та Banda Agency створили бренд України