fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стиль Євробачення-2017 приніс Україні другу нагороду Red Dot Design

Styľ Jevrobačennja-2017 prynis Ukraїni drugu nagorodu Red Dot Design
Престижна винагорода в сфері дизайну Red Dot Design Award дісталася творцям брендингу та стилю цьогорічного Євробачення у Києві. Вони також отримали нагороду і за брендинг ВДНГ
Prestyžna vynagoroda v sferi dyzajnu Red Dot Design Award distalasja tvorcjam brendyngu ta stylju ćogoričnogo Jevrobačennja u Kyjevi. Vony takož otrymaly nagorodu i za brendyng VDNG
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Павло Вржещ, очільник Banda Agency, так прокоментував нагороду: Коли ми разом з Republique взялися за брендинг Євробачення, ми поставили собі за мету не просто показати, що можемо не гірше, аніж у Європі. А що ми можемо спробувати зробити радикально краще, аніж усе, що було до цього. За його словами, вперше за усю історію Євробачення брендинг фестивалю отримав таку високу нагороду у сфері дизайну — Red Dot: Best of the best. Рівень відгуків щодо візуального стилю Євробачення був доволі високим і серед українських фахівців із дизайну. Що варто знати про цю премію. Red Dot Design Award — авторитетна міжнародна винагорода в сфері візуального та предметного дизайну. Вперше вона була вручена в 1955 році. Red Dot Design Award— головна відзнака, яку вручають за роботи, відповідні стандартам конкурсу та думці експертного журі. Цьогоріч найкращі роботи конкурсу будуть відзначені 27 жовтня на спеціальній церемонії нагородження. Друга поспіль нагорода для Banda Agency. Ребрендинг ВДНГ було завершено в липні 2016 року. Автором нового логотипу виставкового комплексу стало рекламне агентство Banda Agency. Стверджується, що рекламісти розробили логотип безкоштовно і навіть якийсь час працювали на території ВДНГ, аби краще проникнутися духом та атмосферою цього виставково-відпочинкового комплексу. Стиль, побудований на унікальній та легко впізнаваній рисі ВДНГ — колоні, що трансформується у лаконічну плашку — став доволі лаконічним і одночасно упізнаваним.
Реклама 👇 Замовити

Павло Вржещ, очільник Banda Agency, так прокоментував нагороду: «Коли ми разом з Republique взялися за брендинг ЄвробаченняСтиль Євробачення-2017 приніс Україні другу нагороду Red Dot Design 15 цифр, які варто знати про Євробачення-2017 у Києві, ми поставили собі за мету не просто показати, що можемо не гірше, аніж у Європі. А що ми можемо спробувати зробити радикально краще, аніж усе, що було до цього». За його словами, вперше за усю історію Євробачення брендинг фестивалю отримав таку високу нагороду у сфері дизайну — Red Dot: Best of the best. Рівень відгуків щодо візуального стилю Євробачення був доволі високим і серед українських фахівців із дизайну.

Що варто знати про цю премію

Red Dot Design Award — авторитетна міжнародна винагорода в сфері візуального та предметного дизайну. Вперше вона була вручена в 1955 році. Red Dot Design Award— головна відзнака, яку вручають за роботи, відповідні стандартам конкурсу та думці експертного журі. Цьогоріч найкращі роботи конкурсу будуть відзначені 27 жовтня на спеціальній церемонії нагородження.

Друга поспіль нагорода для Banda Agency

Ребрендинг ВДНГ було завершеноСтиль Євробачення-2017 приніс Україні другу нагороду Red Dot Design 2Ребрендинг київського ВДНГ взяв приз від Red Dot Design Award в липні 2016 року. Автором нового логотипу виставкового комплексу стало рекламне агентство Banda Agency. Стверджується, що рекламісти розробили логотип безкоштовно і навіть якийсь час працювали на території ВДНГ, аби краще проникнутися духом та атмосферою цього виставково-відпочинкового комплексу. Стиль, побудований на унікальній та легко впізнаваній рисі ВДНГ — колоні, що трансформується у лаконічну плашку — став доволі лаконічним і одночасно упізнаваним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: