Зокрема, йдеться про те, щоб такі IT-гіганти як Google, Apple і Amazon не обмежували права корпоративних клієнтів, просуваючи власні сервіси. Для впровадження нових правил їх має схвалити Європейський парламент і країни-члени ЄС.
Європейські чиновники побоюються, що великі онлайн-платформи можуть обмежувати права корпоративних клієнтів, просуваючи власні сервіси. І щоб цього не сталося розробили законопроект, щоб унеможливити такі випадки.
Про що говорить новий законопроект
ЄС хоче, щоб магазини додатків, пошуковики, торгові майданчики і сайти бронювання готелів зробили процес ранжування результатів пошуку зрозумілим і прозорим. Крім того, Брюссель має намір надати компаніям можливість подавати колективні позови проти онлайн-платформ за непрозорість і дискримінацію конкурентів.
У судових процесах із корпоративними клієнтами IT-гігантам доведеться покривати щонайменше половину судових витрат. ЄС також планує зобов’язати технологічні корпорації повідомляти в правилах онлайн-платформ про диференційований підхід до своїх сервісів і продуктів конкурентів.
Також і самі компанії готуються до низки змін у зв’язку із GDPR — новою політикою ЄС щодо конфіденційності даних:
До слова, раніше ми писалиСервіс від Amazon спрощує розгортання блокчейн-мереж про те, що gлатформа хмарних сервісів Amazon Web Services (AWS) представила сервіс шаблонів для зручного запуску блокчейн-мереж. Pавдяки новому сервісу користувачі зможуть «за кілька хвилин і пару кліків» запускати блокчейн-мережі на базі протоколів Ethereum і Hyperledger Fabric.