fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Сервіс від Amazon спрощує розгортання блокчейн-мереж

Servis vid Amazon sproščuje rozgortannja blokčejn-merež
Платформа хмарних сервісів Amazon Web Services (AWS) представила сервіс шаблонів для зручного запуску блокчейн-мереж. Проекти можна створювати на основі протоколів Ethereum і Hyperledger Fabric
Platforma hmarnyh servisiv Amazon Web Services (AWS) predstavyla servis šabloniv dlja zručnogo zapusku blokčejn-merež. Proekty možna stvorjuvaty na osnovi protokoliv Ethereum i Hyperledger Fabric
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Віце-президент Amazon Wev Services Джефф Барр стверджує, що завдяки новому сервісу користувачі зможуть за кілька хвилин і пару кліків запускати блокчейн-мережі на базі протоколів Ethereum і Hyperledger Fabric. Як працює сервіс від Amazon. Представлені на платформі набори шаблонів AWS Blockchain Templates дозволяють швидко конфігурувати необхідні ресурси й інші параметри. При цьому користувачі платять тільки за використанням ресурсів платформи, необхідних для роботи блокчейн-мереж, а шаблони доступні безкоштовно. За словами розробників, AWS Blockchain Templates дозволять вам сфокусуватися на створенні блокчейн-додатків, замість того, щоби витрачати енергію на ручне налаштування мережі. Також сервіс надасть користувачам аналітичні інструменти EthStats і EthExplorer — це вже за додаткову плату. Перший інструмент збирає дані про стан мережі Ethereum, другий — відстежує транзакції і смарт-контракти. До слова, раніше ми розповідали, як працює перший офлайн-магазин Amazon без продавців та кас. 167 м² — і жодного продавця, натомість — десятки камер. Як це робити покупки в магазині, в якому немає продавців та кас у звичному сенсі слова — натомість усе автоматизоване? Дізнавайтеся за посиланням.
24.04.2018,10:35
0
Pixabay
Реклама 👇 Замовити

Віце-президент Amazon Wev Services Джефф Барр стверджує, що завдяки новому сервісу користувачі зможуть «за кілька хвилин і пару кліків» запускати блокчейн-мережі на базі протоколів Ethereum і Hyperledger Fabric.

Як працює сервіс від Amazon

Представлені на платформі набори шаблонів AWS Blockchain Templates дозволяють швидко конфігурувати необхідні ресурси й інші параметри. При цьому користувачі платять тільки за використанням ресурсів платформи, необхідних для роботи блокчейн-мереж, а шаблони доступні безкоштовно.

За словами розробників, AWS Blockchain Templates дозволять вам сфокусуватися на створенні блокчейн-додатків, замість того, щоби витрачати енергію на ручне налаштування мережі.

Сервіс від Amazon спрощує розгортання блокчейн-мереж 1

Також сервіс надасть користувачам аналітичні інструменти EthStats і EthExplorer — це вже за додаткову плату. Перший інструмент збирає дані про стан мережі Ethereum, другий — відстежує транзакції і смарт-контракти.

До слова, раніше ми розповідали, як працює перший офлайн-магазин Amazon без продавців та кас.
167 м² — і жодного продавця, натомість — десятки камер. Як це робити покупки в магазині, в якому немає продавців та кас у звичному сенсі слова — натомість усе автоматизоване? Дізнавайтеся за посиланнямСервіс від Amazon спрощує розгортання блокчейн-мереж 2Як працює перший офлайн-магазин Amazon без продавців та кас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: