💳 В Україні почне роботу платіжна система Apple Pay

Čytaty latynkoju
💳 В Україні почне роботу платіжна система Apple Pay

На прес-конференції з приводу підсумкових результатів компанії за II фінансовий квартал 2018 року Тім Кук розповів, що в найближчі місяці в Україні запустять платіжну систему Apple Pay.

Як працює Apple Pay

Сервіс дозволяє оплачувати покупки за допомогою смартфона Apple, до якого прив’язана банківська карта. Для цього досить піднести iPhone до терміналу, попередньо авторизувавшись в службі будь-яким із зручних способів (Touch ID, Face ID або пароль).

Чутки про те, що в нашій країні запустять цю службу почали з’являтися ще у 2017 році. Тоді в якості основного і єдиного українського партнера Apple називали «Альфа-Банк Україна». Тепер пишуть, що першим Apple Pay для своїх клієнтів підключить «ПриватБанк» за аналогією із конкуруючої службою Google Pay (раніше мав назву Android Pay), а слідом підтягнуться і решта банків.

Cервіс Apple Pay з’явився на ринку раніше конкурентів. Він був запущений у Сполучених Штатах у жовтні 2014 року. З тих пір географія роботи сервісу значно розширилися. Наразі він працює вже в 27 країнах по всьому світу.

До слова, раніше ми писалиApple Music в Україні запустила «студентську передплату» на свій сервіс про те, що Apple Music запустила для українських студентів передплату на свій сервіс.  В разі реєстрації з українського Apple ID, дисконтна абонплата складе $2,5 щомісяця. Стандартна вартість передплати складає $5 на місяць. Пільгові умови надаються протягом 4 років навчання студентів в університеті.