Бренд Tommy Hilfiger створив одяг для людей із інвалідністю

Čytaty latynkoju
Бренд Tommy Hilfiger створив одяг для людей із інвалідністю

Зараз Tommy Hilfiger представила колекцію весна-літо 2018. Всі речі з колекції можна застебнути однією рукою, повідомляє видання Bored Panda.

Що відомо про моделі із колекції

До колекції увійшли моделі з інноваційними і регульованими деталями. Це і магнітні кнопки, спеціальні отвори для рук і ніг, банджі-шнури і застібки на липучках. Лінійка складається з 37 чоловічих і 34 жіночих комплектів одягу, в основі яких лежать речі зі спортивної лінійки бренду.

Кожна модель оснащена регульованими швами, магнітними застібками і липучками і адаптована для людей з більшістю видів інвалідності.

У рекламній кампанії для бренду знявся паралімпійський чемпіон Джемері Кемпбелл, шеф-кухар Джемерія Джос, лайфстайл-блогер Мама Какс і танцівниця Челсі Хілл. Засновник бренду Томмі Хілфігер розповів, що в усьому світі налічується кілька мільйонів потенційних покупців, для яких нова лінійка стане корисною. У звичайних магазинах вибір одягу для людей з інвалідністю є сильно обмеженим, додав він.

Tommy Hilfiger створила одяг для людей із інвалідністюБренд Tommy Hilfiger створив одяг для людей із інвалідністюБренд Tommy Hilfiger створив одяг для людей із інвалідністю

Нагадаємо, що Colin’s відкриваєColin’s відкриває інтернет-магазин та розширює мережу крамниць в Україні інтернет-магазин та розширює мережу крамниць в Україні. Перший магазин бренду Colin’s в Україні відкрито у 2000 році. Станом на кінець березня 2018 року мережа налічує 62 магазини загальною площею 21 тис кв. м у 29 містах України. Colin’s входить в структуру Eroglu Holding (Стамбул, Туреччина), створеного в 1983 році. Станом на кінець березня 2018 року мережа налічує близько 600 торгових точок в 38 країнах.