fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Colin’s відкриває інтернет-магазин та розширює мережу крамниць в Україні

Colin’s vidkryvaje internet-magazyn ta rozšyrjuje merežu kramnyć v Ukraїni
ТОВ «Дельта Текс», що розвиває в Україні мережу магазинів молодіжного одягу Colin’s, планує відкрити більш як 10 нових магазинів протягом найближчих двох років, а також запустити інтернет-магазину до кінця травня 2018 року
TOV «Deľta Teks», ščo rozvyvaje v Ukraїni merežu magazyniv molodižnogo odjagu Colin’s, planuje vidkryty biľš jak 10 novyh magazyniv protjagom najblyžčyh dvoh rokiv, a takož zapustyty internet-magazynu do kincja travnja 2018 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Директор з продажів Colin’s Україна Волкан Пекер заявив, що протягом найближчих двох років компанія планує відкрити ще близько 10 крамниць в Україні .Таким чином, всього буде 75 магазинів в різних містах. Що відомо про Colin’s в Україні. Перший магазин бренду Colin’s в Україні відкрито у 2000 році. Станом на кінець березня 2018 року мережа налічує 62 магазини загальною площею 21 тисяч квадратних метрів в 29 містах України. Таким чином, український ринок є третім для мережі після Туреччини та північно-східної сусідки України. Colin’s входить в структуру Eroglu Holding (Стамбул, Туреччина), створеного в 1983 році. Станом на кінець березня 2018 року мережа Colin’s налічує близько 600 торгових точок в 38 країнах. Нагадаємо, що міжнародна мережа магазинів одягу Koton виходить на український ринок. Для відкриття магазину турецька мережа одягу орендував площу на першому поверсі ТРЦ Sky Mall у Києві. На цій локації раніше розміщувалися п’ять магазинів, в тому числі — JYSK, Butlers, Springfield і Love Republic, яким тепер доведеться переїхати на інші майданчики ТРЦ. оргова марка Koton була створена в 1988 році і почала свою діяльність з пошиття невеликих партій одягу на експорт. Зараз Кoton – це не тільки відомий у всій Європі бренд, але і велика мережа магазинів, що займаються реалізацією власної продукції. Станом на вересень минулого року мережа Koton налічувала близько 300 магазинів в Туреччині і майже 200 торгових точок за її межами. Турецький бренд працює в сегменті Fast Fashion, який передбачає часту зміну колекцій і, як правило, одяг за доступними цінами.
Реклама 👇 Замовити

Директор з продажів «Colin’s Україна» Волкан Пекер заявив, що протягом найближчих двох років компанія планує відкрити ще близько 10 крамниць в Україні .Таким чином, всього буде 75 магазинів в різних містах.

Що відомо про Colin’s в Україні

Перший магазин бренду Colin’s в Україні відкрито у 2000 році. Станом на кінець березня 2018 року мережа налічує 62 магазини загальною площею 21 тисяч квадратних метрів в 29 містах України. Таким чином, український ринок є третім для мережі після Туреччини та північно-східної сусідки України. Colin’s входить в структуру Eroglu Holding (Стамбул, Туреччина), створеного в 1983 році. Станом на кінець березня 2018 року мережа Colin’s налічує близько 600 торгових точок в 38 країнах.

Нагадаємо, що міжнародна мережа магазинів одягу Koton виходитьColin’s відкриває інтернет-магазин та розширює мережу крамниць в Україні 1Міжнародна мережа магазинів одягу Koton виходить на український ринок на український ринок.

Для відкриття магазину турецька мережа одягу орендував площу на першому поверсі ТРЦ Sky Mall у Києві. На цій локації раніше розміщувалися п’ять магазинів, в тому числі — JYSK, Butlers, Springfield і Love Republic, яким тепер доведеться переїхати на інші майданчики ТРЦ. оргова марка Koton була створена в 1988 році і почала свою діяльність з пошиття невеликих партій одягу на експорт. Зараз Кoton – це не тільки відомий у всій Європі бренд, але і велика мережа магазинів, що займаються реалізацією власної продукції. Станом на вересень минулого року мережа Koton налічувала близько 300 магазинів в Туреччині і майже 200 торгових точок за її межами. Турецький бренд працює в сегменті Fast Fashion, який передбачає часту зміну колекцій і, як правило, одяг за доступними цінами.

Джерело: Rau.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: