Microsoft оголосила реєстрацію на чемпіонат з Minecraft

Čytaty latynkoju
Microsoft оголосила реєстрацію на чемпіонат з Minecraft

Чемпіонат проводиться з 4 по 22 червня 2018 року у віртуальному просторі. Завдання буде оголошено у перший день Чемпіонату 4 червня, яке потрібно буде виконати за 4 дні. Зараз відкрито реєстрацію.

Які умови конкурсу

Віртуальний чемпіонат з Minecraft: Education Edition передбачає дистанційну участь команди, учасниками якої можуть бути викладачі, керівники і педагогічні працівники загальноосвітніх, позашкільних освітніх закладів та особи віком від 18 років, у яких є команда  учнів середньої школи  від 3 до 5 осіб.  Серед умов конкурсу – наявність технічної можливості (комп’ютери чи  ноутбуки з OC Windows 10).

Організатори проведуть навчання для вчителів-тренерів та забезпечать підтримку протягом усього підготовчого етапу. Команда-переможець буде запрошена до нагородження в офіс компанії Microsoft, отримає нові моделі ноутбуків від партнера чемпіонату – компанії Acer та можливість поспілкуватись з керівництвом локального офісу. Реєстрація відкрита до 15 травня 2018 року. Детальніше про умови конкурсу та як зареєструватися ви можете дізнатися за посиланням.

Нагадаємо, що локальний етап міжнародного технологічного конкурсу молодих талантів Imagine Cup 2018 відбудетьсяMicrosoft проведе конкурс для молоді у Києві в Києві на початку квітня 2018 року за підтримки Microsoft. В рамках національного конкурсу команди молодих розробників представлятимуть свої проекти експертному журі на конкурсі.

Переможці регіональних етапів отримають можливість відправитися до США на фінал Imagine Cup 2018 і позмагатися за головний приз. Йдеться про $100 000 на подальший розвиток проекту. Для багатьох студентів участь у престижному конкурсі Imagine Cup стає початком успішної кар’єри. Презентуючи свої перші проекти, команди отримують рекомендації від провідних експертів у сфері інформаційних технологій. В рамках національного туру Imagine Cup 2018 експертне журі оцінить унікальність проектів, інноваційність технологічних рішень, вміння команд гідно представляти та захищати свої проекти російською та англійською мовами.