fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft проведе конкурс для молоді у Києві

Microsoft provede konkurs dlja molodi u Kyjevi
Компанія Microsoft запрошує учнів старших класів, студентів, магістрів та аспірантів першого курсу взяти участь у щорічному міжнародному технологічному конкурсі Imagine Cup. Онлайн-заявки на участь приймаються до 15 березня 2018 року  
Kompanija Microsoft zaprošuje učniv staršyh klasiv, studentiv, magistriv ta aspirantiv peršogo kursu vzjaty učasť u ščoričnomu mižnarodnomu tehnologičnomu konkursi Imagine Cup. Onlajn-zajavky na učasť pryjmajuťsja do 15 bereznja 2018 roku  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Локальний етап міжнародного технологічного конкурсу молодих талантів Imagine Cup 2018 відбудеться в Києві на початку квітня 2018 року за підтримки Microsoft. В рамках національного конкурсу команди молодих розробників представлятимуть свої проекти експертному журі на конкурсі. Що світить переможцям. Переможці регіональних етапів отримають можливість відправитися до США на фінал Imagine Cup 2018 і позмагатися за головний приз. Йдеться про $100 000 на подальший розвиток проекту. Для багатьох студентів участь у престижному конкурсі Imagine Cup стає початком успішної кар’єри. Презентуючи свої перші проекти, команди отримують рекомендації від провідних експертів у сфері інформаційних технологій. В рамках національного туру Imagine Cup 2018 експертне журі оцінить унікальність проектів, інноваційність технологічних рішень, вміння команд гідно представляти та захищати свої проекти російською та англійською мовами. До 15 березня 2018 необхідно подати онлайн-заявку з описом проекту, його прототипом та найближчих перспектив щодо його розвитку. Як триватиме конкурс. Imagine Cup 2018 складається з 3 категорій: Mixed Reality – розробка додатків, які підлаштовані до доповненої та віртуальної реальностей. Al – розробка ботів на Microsoft Bot Framework з використанням Microsoft Cognitive Services у прикладних програмах на Windows, ботах, Xamarin, мобільних додатках. Big Data – побудова продуктивних моделей на основі великих даних з використанням Microsoft Azure Machine Learning або CNTK, проектів на технологіях Blockchain. Реєстрація на конкурс за посиланням. Нагадаємо, що підприємців запрошують в Тель-Авів на конкурс Israeli Ukrainian Innovation Expo. Там зустрінуться 40 технологічних компаній, 50 інвесторів, засновники 40 найкращих стартапів і 400 гостей з України, Ізраїлю, Європи. Кожен підприємець на Innovation Expo 2018 отримає контакти потенційних партнерів і клієнтів, зустрінеться з ізраїльськими експертами і підприємцями і особисто познайомиться з їхніми кейсами.
Реклама 👇 Замовити

Локальний етап міжнародного технологічного конкурсу молодих талантів Imagine Cup 2018 відбудеться в Києві на початку квітня 2018 року за підтримки Microsoft. В рамках національного конкурсу команди молодих розробників представлятимуть свої проекти експертному журі на конкурсі.

Що «світить» переможцям

Переможці регіональних етапів отримають можливість відправитися до США на фінал Imagine Cup 2018 і позмагатися за головний приз. Йдеться про $100 000 на подальший розвиток проекту. Для багатьох студентів участь у престижному конкурсі Imagine Cup стає початком успішної кар’єри. Презентуючи свої перші проекти, команди отримують рекомендації від провідних експертів у сфері інформаційних технологій. В рамках національного туру Imagine Cup 2018 експертне журі оцінить унікальність проектів, інноваційність технологічних рішень, вміння команд гідно представляти та захищати свої проекти російською та англійською мовами. До 15 березня 2018 необхідно подати онлайн-заявку з описом проекту, його прототипом та найближчих перспектив щодо його розвитку.

Як триватиме конкурс

Imagine Cup 2018 складається з 3 категорій:

  • Mixed Reality – розробка додатків, які підлаштовані до доповненої та віртуальної реальностей.
  • Al – розробка ботів на Microsoft Bot Framework з використанням Microsoft Cognitive Services у прикладних програмах на Windows, ботах, Xamarin, мобільних додатках.
  • Big Data – побудова продуктивних моделей на основі великих даних з використанням Microsoft Azure Machine Learning або CNTK, проектів на технологіях Blockchain.

Реєстрація на конкурс за посиланням.

Нагадаємо, що підприємців запрошуютьMicrosoft проведе конкурс для молоді у Києві 1Українських підприємців запрошують на конференцію до Ізраїлю в Тель-Авів на конкурс Israeli Ukrainian Innovation Expo. Там зустрінуться 40 технологічних компаній, 50 інвесторів, засновники 40 найкращих стартапів і 400 гостей з України, Ізраїлю, Європи. Кожен підприємець на Innovation Expo 2018 отримає контакти потенційних партнерів і клієнтів, зустрінеться з ізраїльськими експертами і підприємцями і особисто познайомиться з їхніми кейсами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Цей конкурс дуже гарна перспектива для молододі почати свою карєру в IT. Думаю, переможці сміливо зможуть претендувати на хороші посади розробників в IT компаніях. Також для молодого спеціаліста дуже важливо правильно обрати перше місце роботи. Це повинна бути компанія з перспективами розвитку для співробітників, цікавими проектами і комфортними умовами праці. Знаю, що Redwerk одна з таких https://redwerk.jobs/about. Вони мають потужні проекти для різних індустрій у своєму портфоліо та більш ніж 12 років успішної роботи з Европою та США. Для молоді і досвідчених спеціалістів це буде цікавою сходинкою у кар'эрному розвитку.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: