Ця зустріч є продовженням низки перемовин щодо співпраці з південнокорейськими енергетичними компаніями. Переговори тривали протягом 2017 року. Це відбувалося в рамках підписаного 21 листопада 2017 року Меморандуму між Міненерговугілля та двома корейськими компаніями щодо співпраці в сфері електроенергетики. Тепер закордонні партнери знайомитимуть українців із новою технологією.
Що передбачає співпраця
Саме розвиток інтелектуальних Smart Grid технологій в електричних мережах, оснащення споживачів інтелектуальним обліком дозволить споживачам реалізовувати своє право. Йдеться про право, передбачене Законом України «Про ринок електричної енергії» на управління своїм попитом та вплив на власні рахунки за спожиту електричну енергію. Представники компанії KEPCO планують візити до енергопостачальних компаній України. Мета: обговорення технічних деталей щодо запровадження зазначених пілотних проектів.
За результатами візитів проводитимуться додаткові зустрічі представників компанії KEPCO та Міненерговугілля, ДІФКУ та енергопостачальних компаній України для визначення умов подальшої співпраці в цьому напрямі. Додамо, що KEPCO є компанією, яка найбільше виробляє та є найвпливовішим дистриб’ютором електроенергії в Південній Кореї.
Нагадаємо, що $1млн інвестують$1 млн інвестують у нову сонячну електростанцію на Вінниччині на будівництво нової сонячної станції на Вінниччині. У селі Росоша Липовецького району на Вінниччині готуються до будівництва сонячної електростанції (СЕС). Вартість будівництва було оцінено у $1 млн. Об’єкт після спорудження усіх потужностей буде займатиме 2,5 га. Автори проекту та інвестори запевняють, що нова екологічно чиста електростанція позитивно вплине на економічну ситуацію в районі.