fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

$1 млн інвестують у нову сонячну електростанцію на Вінниччині

$1 mln investujuť u novu sonjačnu elektrostanciju na Vinnyččyni
Вінниччина отримає ще одну сонячну електростанцію. В цьому регіоні вже й так за результатами 2017 року зосереджено значну частину української екологічно чистої енергетики
Vinnyččyna otrymaje šče odnu sonjačnu elektrostanciju. V ćomu regioni vže j tak za rezuľtatamy 2017 roku zoseredženo značnu častynu ukraїnśkoї ekologično čystoї energetyky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Побільшає зелених площ для виробництва електроенергії у центральному регіоні України. У селі Росоша Липовецького району на Вінниччині готуються до будівництва сонячної електростанції (СЕС). Вартість будівництва було оцінено у $1 млн. Об’єкт після спорудження усіх потужностей буде займатиме 2,5 га. Автори проекти та інвестори запевняють, що нова екологічно чиста електростанція позитивно вплине на економічну ситуацію в районі. Остаточні терміни запуску спорудження цього нового енергетичного об’єкут поки що не відомі. Що варто знати про основні наслідки відкриття нової СЕС. Запуск нової сонячної електростанції дасть змогу створити нові робочі місця, кажуть представники місцевої влади. Набір персоналу почнуть із 7-8 працівників для обслуговування потужностей підприємства, подальший кадровий розвиток залежатиме від окупності та можливого розширення корисної площі. Одна з найголовніших позитивних змін від запуску цієї СЕС – це пряма інвестиція, від 4% до 10% будуть відраховуватися по закону в інфраструктуру територіальної громади. Щорічно за використання території буде сплачуватися орендна плата. І ще один плюс – екологія. Вироблена електроенергія поповнюватиме зелений тариф, — повідомив пресу землевпорядник Росошанської територіальної громади Юрій Кошалко. енергію за зеленим тарифом як використовуватимуть на рівні територіальної громади, так і продаватимуть державі. Будівництво нової сонячної електростанції триватиме близько 3 місяців. Наразі точна дата відкриття нового об’єкту невідома. Раніше ми повідомляли про показники галузі сонячної електроенергетики у світі за 2017 рік.
Реклама 👇 Замовити

Побільшає «зелених» площ для виробництва електроенергії у центральному регіоні України. У селі Росоша Липовецького району на Вінниччині готуються до будівництва сонячної електростанції (СЕС). Вартість будівництва було оцінено у $1 млн. Об’єкт після спорудження усіх потужностей буде займатиме 2,5 га. Автори проекти та інвестори запевняють, що нова екологічно чиста електростанція позитивно вплине на економічну ситуацію в районі. Остаточні терміни запуску спорудження цього нового енергетичного об’єкут поки що не відомі.

Що варто знати про основні наслідки відкриття нової СЕС

Запуск нової сонячної електростанції дасть змогу створити нові робочі місця, кажуть представники місцевої влади. Набір персоналу почнуть із 7-8 працівників для обслуговування потужностей підприємства, подальший кадровий розвиток залежатиме від окупності та можливого розширення корисної площі. «Одна з найголовніших позитивних змін від запуску цієї СЕС – це пряма інвестиція, від 4% до 10% будуть відраховуватися по закону в інфраструктуру територіальної громади. Щорічно за використання території буде сплачуватися орендна плата. І ще один «плюс» – екологія. Вироблена електроенергія поповнюватиме «зелений тариф»,» — повідомив пресу землевпорядник Росошанської територіальної громади Юрій Кошалко. енергію за «зеленим» тарифом як використовуватимуть на рівні територіальної громади, так і продаватимуть державі.

Будівництво нової сонячної електростанції триватиме близько 3 місяців. Наразі точна дата відкриття нового об’єкту невідома. Раніше ми повідомляли про показники$1 млн інвестують у нову сонячну електростанцію на Вінниччині 1Світова енергетика в цифрах — що варто знати про 2017-2040 роки галузі сонячної електроенергетики у світі за 2017 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: