В Україні розпочали розробку електронних підручників

Čytaty latynkoju
В Україні розпочали розробку електронних підручників

В Україні триває розробка процедур експертизи і відбору електронних підручників, а також механізмів державного фінансування. Робота ведеться у межах Концепції Національної освітньої електронної платформи. Першу версію Концепції було ухвалено 15 грудня 2017 року на засіданні робочої групи за участі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич.

Яке майбутнє в е-підручників

Проект положення про електронні підручники для публічного обговорення підготували спільно Інститут модернізації змісту освіти і Офіс ефективного регулювання. До обговорення запрошували і виробників освітнього контенту, представників учительської, батьківської та наукової спільнот. Керівник Інституту модернізації змісту освіти Олег Спірін зазначає, що електронні підручники – це нова технологія в освіті. Вона дозволить суттєво збагатити педагогічний процес.

Додамо, що  Інститут модернізації змісту освіти є державною науковою установою Міністерства освіти і науки України. Здійснює наукове і навчально-методичне забезпечення модернізації змісту освіти, процесу виховання, розвитку та соціалізації особистості. Здійснює це шляхом проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень та впровадження їхніх результатів.

Нагадаємо, що українська молодь отримаєУкраїнська молодь отримає стипендії від Словаччини стипендії від Словаччини. Виділені стипендії в межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки. Термін прийому заявок – 23 березня 2018 року.