fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська молодь отримає стипендії від Словаччини

Ukraїnśka moloď otrymaje stypendiї vid Slovaččyny

Уряд Словаччини виділив 5 стипендій на часткове навчання студентів у вищих навчальних закладах і 5 стипендій для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів і вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців
Urjad Slovaččyny vydilyv 5 stypendij na častkove navčannja studentiv u vyščyh navčaľnyh zakladah i 5 stypendij dlja stažystiv ta doktorantiv/aspirantiv (z metoju zboru materialiv i vyvčennja naukovoї literatury za temoju doslidžeń) iz zagaľnym terminom perebuvannja do 10 misjaciv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Виділені стипендії в межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки. Термін прийому заявок – 23 березня 2018 року. Що треба зробити, аби поїхати у Словаччину . Європейська країна забезпечить безкоштовне навчання та проживання у студентських гуртожитках. Крім того, українцям виплачуватимуть стипендію у розмірі, встановленому для іноземних студентів та докторантів і аспірантів у Словацькій Республіці. Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці анкети-заяви, яку також треба заповнити. Заповнена аплікаційна форма та інші необхідні документи подаються у 2 примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії). Пакет документів надсилається до Міністерства освіти і науки України у паперовому та електронному варіанті. Нагадаємо, що українські студенти можуть також скористатися стипендіями від Китаю. Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Термін подачі заявок для отримання – до 16 березня 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

Виділені стипендії в межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки. Термін прийому заявок – 23 березня 2018 року.

Що треба зробити, аби поїхати у Словаччину 

Європейська країна забезпечить безкоштовне навчання та проживання у студентських гуртожитках. Крім того, українцям виплачуватимуть стипендію у розмірі, встановленому для іноземних студентів та докторантів і аспірантів у Словацькій Республіці. Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці анкети-заяви, яку також треба заповнити. Заповнена аплікаційна форма та інші необхідні документи подаються у 2 примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії). Пакет документів надсилається до Міністерства освіти і науки України у паперовому та електронному варіанті.

Нагадаємо, що українські студенти можуть також скористатися стипендіями від Китаю. Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Термін подачі заявок для отримання – до 16 березня 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: