fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська молодь отримає стипендії від Словаччини

Ukraїnśka moloď otrymaje stypendiї vid Slovaččyny
Уряд Словаччини виділив 5 стипендій на часткове навчання студентів у вищих навчальних закладах і 5 стипендій для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів і вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців
Urjad Slovaččyny vydilyv 5 stypendij na častkove navčannja studentiv u vyščyh navčaľnyh zakladah i 5 stypendij dlja stažystiv ta doktorantiv/aspirantiv (z metoju zboru materialiv i vyvčennja naukovoї literatury za temoju doslidžeń) iz zagaľnym terminom perebuvannja do 10 misjaciv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Виділені стипендії в межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки. Термін прийому заявок – 23 березня 2018 року. Що треба зробити, аби поїхати у Словаччину . Європейська країна забезпечить безкоштовне навчання та проживання у студентських гуртожитках. Крім того, українцям виплачуватимуть стипендію у розмірі, встановленому для іноземних студентів та докторантів і аспірантів у Словацькій Республіці. Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці анкети-заяви, яку також треба заповнити. Заповнена аплікаційна форма та інші необхідні документи подаються у 2 примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії). Пакет документів надсилається до Міністерства освіти і науки України у паперовому та електронному варіанті. Нагадаємо, що українські студенти можуть також скористатися стипендіями від Китаю. Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Термін подачі заявок для отримання – до 16 березня 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

Виділені стипендії в межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки. Термін прийому заявок – 23 березня 2018 року.

Що треба зробити, аби поїхати у Словаччину 

Європейська країна забезпечить безкоштовне навчання та проживання у студентських гуртожитках. Крім того, українцям виплачуватимуть стипендію у розмірі, встановленому для іноземних студентів та докторантів і аспірантів у Словацькій Республіці. Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці анкети-заяви, яку також треба заповнити. Заповнена аплікаційна форма та інші необхідні документи подаються у 2 примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії). Пакет документів надсилається до Міністерства освіти і науки України у паперовому та електронному варіанті.

Нагадаємо, що українські студенти можуть також скористатисяУкраїнська молодь отримає стипендії від Словаччини 1Українські студенти отримають стипендії від Китаю стипендіями від Китаю. Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Термін подачі заявок для отримання – до 16 березня 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: