Реклама

⚕️ Українські розробники представили сервіс доставки ліків — Liki24

Čytaty latynkoju
⚕️ Українські розробники представили сервіс доставки ліків — Liki24

Українські розробники запустили сервіс доставки ліків Liki24 з цінами нижче аптечних. Сервіс створили українські айтішники на чолі з Антоном Аврінським⚕️ Антон Авринський, Liki24: «Ми — як Uber для доставки препаратів». На сьогодні в команді 19 осіб, з яких – 12 на фултаймі.

Скільки можна зекономити із Liki24

Основна цінність сервісу в тому, що підсумкова сума покупки з урахуванням оплати за доставку приблизно на 30% нижче, ніж якби клієнт сам купив все в найближчій аптеці. Середній чек вартує близько 900 грн, при цьому економія становить приблизно 200 грн. Часто аптеки готові запропонувати через Liki24 ціни нижче закупівельних. Сам сервіс Liki24 заробляє переважно на доставках. Вартість коливається від 49 до 69 грн в залежності від часу і завантаженості. Доставляти намагаються день в день, якщо замовлення зроблено до обіду. На думку засновників, компанія може вийти «в плюс» протягом кількох місяців.

Нагадаємо, що у Києві запустилиУ Києві запустили онлайн-сервіс для забудовників онлайн-сервіс для забудовників. Так, за допомогою електронного сервісу «Пайова участь» замовник може подати документи в електронній формі з накладенням електронного цифрового підпису на кожен поданий документ онлайн.