fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві запустили онлайн-сервіс для забудовників

U Kyjevi zapustyly onlajn-servis dlja zabudovnykiv
Електронна система «Пайова участь» впроваджена Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради та відповідає стратегічним завданням Концепції Kyiv Smart City 2020  
Elektronna systema «Pajova učasť» vprovadžena Departamentom ekonomiky ta investycij vykonavčogo organu Kyїvśkoї miśkoї rady ta vidpovidaje strategičnym zavdannjam Koncepciї Kyiv Smart City 2020  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий електронний сервіс заощаджує час громадян і створює сприятливі умови для інвесторів та забудовників. Як працює сервіс. Із 1 січня 2018 року громадянам і забудовникам стало набагато зручніше укласти договір пайової участі. Так, за допомогою електронного сервісу Пайова участь замовник може подати документи в електронній формі з накладенням електронного цифрового підпису на кожен поданий документ онлайн через субвеб-сторінку Департаменту економіки та інвестицій у розділі Пайова участь. Запроваджена електронна система автоматизувала подачу звернення та підписання договору зі сплати пайової участі, створення заяви на отримання довідки про сплату пайової участі та звернення на зміну умов договору. Нагадаємо, що для вінницьких прозорих офісів розробили унікальний додаток для людей з порушенням слуху. Завдяки йому мовлення співробітника Прозорого офісу перетворюється на текстові повідомлення, які надходять відвідувачу на його смартфон. У програмі є сервіс онлайн-сурдоперекладу: впродовж робочого дня у режимі відеозв’язку доступний сурдоперекладач.
Реклама 👇 Замовити

Новий електронний сервіс заощаджує час громадян і створює сприятливі умови для інвесторів та забудовників.

Як працює сервіс

Із 1 січня 2018 року громадянам і забудовникам стало набагато зручніше укласти договір пайової участі. Так, за допомогою електронного сервісу «Пайова участь» замовник може подати документи в електронній формі з накладенням електронного цифрового підпису на кожен поданий документ онлайн через субвеб-сторінку Департаменту економіки та інвестицій у розділі «Пайова участь». Запроваджена електронна система автоматизувала подачу звернення та підписання договору зі сплати пайової участі, створення заяви на отримання довідки про сплату пайової участі та звернення на зміну умов договору.

Нагадаємо, що для вінницьких прозорих офісів розробилиУ Києві запустили онлайн-сервіс для забудовників 1Для вінницьких «прозорих офісів» розробили унікальний додаток унікальний додаток для людей з порушенням слуху. Завдяки йому мовлення співробітника «Прозорого офісу» перетворюється на текстові повідомлення, які надходять відвідувачу на його смартфон. У програмі є сервіс онлайн-сурдоперекладу: впродовж робочого дня у режимі відеозв’язку доступний сурдоперекладач.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: