Philips презентувала ґаджет для спокійного сну

Čytaty latynkoju
Philips презентувала ґаджет для спокійного сну

SmartSleep є останнім доповненням до зростаючого портфоліо інтелектуальних цифрових платформ Philips. Ґаджет, представлений на CES 2018, входить до лінійки продуктів та пристроїв, які покращують стан здоров’я.

Як працює «помічник для сновидінь» від Philips

«У Philips ми віримо, що завжди є спосіб поліпшити життя», — заявив Егберт ван Агт, директор зі зв’язків із персоналом в Philips. — «Нові інноваційні рішення, такі як SmartSleep, спираються на наш досвід в терапії сну та більше 2,6 млрд годин нічного сну й даних про них, що зібрані компанією протягом минулих 10 років».

SmartSleep оптимізує глибокий сон на науковій основі. Близько 40% людей у ​​віці 25-54 років отримують менше, ніж рекомендовані 7 годин сну за ніч. Це спричиняє труднощі із концентрацією, проблеми з пам’яттю та сфокусованістю. Для покращення показників життєдіяльності слід збільшити тривалість фази глибокого сну.

Philips презентувала ґаджет для спокійного сну

На відміну від інших пристроїв для сну, які просто контролюють спосіб життя користувача, новий Philips SmartSleep оснащений 2 маленькими датчиками, які визначають періоди повільного сну. Запропоновані компанією алгоритми аналізу сну, розроблені у співпраці з провідними фахівцями зі сну та невропатологами, виробляють індивідуальні звукові тони, що підвищують глибину та тривалість повільного хвильового сну. Супровідний журнал на основі додатку поліпшує сон з плином часу та надає поради щодо того, як отримати найкращий нічний сон.

Раніше ми розповідали про український стартап для усвідомлених сновидінь, який зібравСни за $75 тис: Український стартап LucidCatcher досяг успіху на Kickstarter солідну суму на Kickstarter.