fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Сни за $75 тис: Український стартап LucidCatcher досяг успіху на Kickstarter

Sny za $75 tys: Ukraїnśkyj startap LucidCatcher dosjag uspihu na Kickstarter
Українська команда Luciding, котра вийшла на платформу колективного фінансування Kickstarter, достроково зібрала потрібну суму на ґаджет LucidCatcher
Ukraїnśka komanda Luciding, kotra vyjšla na platformu kolektyvnogo finansuvannja Kickstarter, dostrokovo zibrala potribnu sumu na ğadžet LucidCatcher
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українці обіцяють, що завдяки їхньому незвичному пристрою можна буде бачити усвідомлені сновидіння і робити це без спеціальних препаратів чи складного обладнання. Зараз на рахунку команди на платформі Kickstarter $76,999 — але проект збиратиме кошти ще до понеділка. Основна мета кампанії — випуск продукту. На часі дізнатися більше про незвичний український стартап. Що таке LucidCatcher. Це — ґаджет для отримання так званих усвідомлених снів. Для того, аби ці сни отримати, треба надівати на голову пристрій у формі пов’язки, коли ви лягаєте спати. Команда називає своє рішення йогою для снів. Виглядає розробка схожою на маску для сну, до яких ми усі звикли. Який вигляд має ґаджет, можна побачити на зображеннях, наведених нижче: Як працює пристрій. В основу роботи незвичної технологічної розробки від української команди покладено принцип апарату для електроенцефалограми. Пристрій досліджує електричну активність мозку та визначає фазу швидкого сну — в цей час ґаджет вмикається та надсилає у мозок електричні імпульси для стимуляції усвідомлених снів. Принаймні, саме так характеризують роботу ґаджету представники команди-розробника. Випуск незвичного апарату призначено на кінець літа — початок осені 2017 року. Наступного року серійну версію продукту отримають кінцеві споживачі, обіцяють представники стартапу. Більше деталей вони мають повідомити згодом. Збір коштів триватиме ще 3 доби, тож ви ще можете долучитися до фінансування проекту, якщо вас цікавлять ґаджети такого роду.

Українці обіцяють, що завдяки їхньому незвичному пристрою можна буде бачити усвідомлені сновидіння і робити це без спеціальних препаратів чи складного обладнання. Зараз на рахунку команди на платформі Kickstarter $76,999 — але проект збиратиме кошти ще до понеділка. Основна мета кампанії — випуск продукту. На часі дізнатися більше про незвичний український стартап.

Що таке LucidCatcher

Це — ґаджет для отримання так званих «усвідомлених снів». Для того, аби ці сни отримати, треба надівати на голову пристрій у формі пов’язки, коли ви лягаєте спати. Команда називає своє рішення «йогою для снів». Виглядає розробка схожою на маску для сну, до яких ми усі звикли. Який вигляд має ґаджет, можна побачити на зображеннях, наведених нижче:

Сни за $75 тис: Український стартап LucidCatcher досяг успіху на Kickstarter 1

Сни за $75 тис: Український стартап LucidCatcher досяг успіху на Kickstarter 2

Як працює пристрій

В основу роботи незвичної технологічної розробки від української команди покладено принцип апарату для електроенцефалограми. Пристрій досліджує електричну активність мозку та визначає фазу швидкого сну — в цей час ґаджет вмикається та надсилає у мозок електричні імпульси для стимуляції усвідомлених снів. Принаймні, саме так характеризують роботу ґаджету представники команди-розробника.

Випуск незвичного апарату призначено на кінець літа — початок осені 2017 року. Наступного року серійну версію продукту отримають кінцеві споживачі, обіцяють представники стартапу. Більше деталей вони мають повідомити згодом.

Збір коштів триватиме ще 3 доби, тож ви ще можете долучитися до фінансування проекту, якщо вас цікавлять ґаджети такого роду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: