Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Сни за $75 тис: Український стартап LucidCatcher досяг успіху на Kickstarter

Sny za $75 tys: Ukraїnśkyj startap LucidCatcher dosjag uspihu na Kickstarter

Українська команда Luciding, котра вийшла на платформу колективного фінансування Kickstarter, достроково зібрала потрібну суму на ґаджет LucidCatcher
Ukraїnśka komanda Luciding, kotra vyjšla na platformu kolektyvnogo finansuvannja Kickstarter, dostrokovo zibrala potribnu sumu na ğadžet LucidCatcher
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зараз на рахунку команди на платформі Kickstarter $76,999 — але проект збиратиме кошти ще до понеділка. Основна мета кампанії — випуск продукту. Що таке LucidCatcher. Це — ґаджет для отримання так званих усвідомлених снів. Для того, аби ці сни отримати, треба надівати на голову пристрій у формі пов’язки, коли ви лягаєте спати. Команда називає своє рішення йогою для снів. Як працює пристрій. В основу роботи покладено принцип апарату для електроенцефалограми. Пристрій досліджує електричну активність мозку та визначає фазу швидкого сну — в цей час ґаджет вмикається та надсилає у мозок електричні імпульси для стимуляції усвідомлених снів. Випуск незвичного апарату призначено на кінець літа — початок осені 2017 року. Наступного року серійну версію продукту отримають кінцеві споживачі. Збір коштів триватиме ще 3 доби, тож ви ще можете долучитися до фінансування проекту.

Зараз на рахунку команди на платформі Kickstarter $76,999 — але проект збиратиме кошти ще до понеділка. Основна мета кампанії — випуск продукту.

Що таке LucidCatcher

Це — ґаджет для отримання так званих «усвідомлених снів». Для того, аби ці сни отримати, треба надівати на голову пристрій у формі пов’язки, коли ви лягаєте спати. Команда називає своє рішення «йогою для снів».

Як працює пристрій

В основу роботи покладено принцип апарату для електроенцефалограми. Пристрій досліджує електричну активність мозку та визначає фазу швидкого сну — в цей час ґаджет вмикається та надсилає у мозок електричні імпульси для стимуляції усвідомлених снів.

Випуск незвичного апарату призначено на кінець літа — початок осені 2017 року. Наступного року серійну версію продукту отримають кінцеві споживачі.

Збір коштів триватиме ще 3 доби, тож ви ще можете долучитися до фінансування проекту.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: