Нацполіція у Києві вноситиме до Waze дані про ситуацію на дорогах

Čytaty latynkoju
Нацполіція у Києві вноситиме до Waze дані про ситуацію на дорогах

Директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров повідомив, що в рамках ініціативи Kyiv Smart City Київська міська державна адміністрація спільно з Управлінням патрульної поліції в місті Києві та навігаційним сервісом Waze розпочали глобальну партнерську програму для ефективного управління міським трафіком, поліпшення комфорту та безпеки на дорогах столиці.

Як використовуватимуть можливості Waze

Із кінця грудня 2017 року розпочався взаємний обмін інформацією для оптимізації дорожньої ситуації в місті, актуалізації змін у схемі руху з метою ефективного реагування служб на різні проблеми. Карту перекриттів та проблем на дорогах у Києві оновлюватимуть безпосередньо працівники Патрульної поліції.

За словами чиновника, Waze стане потужним навігаційним і соціальним сервісом взаємодопомоги і забезпечення безпеки на дорогах. Це має також дати позитивний ефект на київських дорогах завдяки оптимізації трафіку і актуальних місць перекриття, поліпшенню взаємодопомоги водіїв при аваріях, стихіях, негоді, викраденнях. Київські водії вже зараз можуть скористатися додатком. Сервіс допомагає із такими питаннями:

  • Побудова оптимальних маршрутів з урахуванням ремонтів, пробок, перекриттів, ДТП, повідомлень про небезпеку на дорозі, ями, обмерзання, замети.
  • Відображення переміщення техніки служб, в тому числі і снігоприбиральних.
  • Спілкування між водіями, взаємодопомога, поради, пересилання маршрутів, перегляду і редагування цін на автопослуги, АЗС, шиномонтаж, СТО, оцінка послуг тощо.

Такиж завдяки Waze можливо скеровувати запити про оперативну допомогу від інших водіїв і служб, якщо щось трапилося в дорозі.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про запуск україномовної версії WazeНавігатор Waze став доступний українською мовою після запровадження санкцій проти навігаційного сервісу від російських розробників.