fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Навігатор Waze став доступний українською мовою

Navigator Waze stav dostupnyj ukraїnśkoju movoju
Мобільний навігатор Waze, що дозволяє ділитися актуальною інформацією про ситуацію на дорогах з іншими водіями, відсьогодні доступний українською мовою
Mobiľnyj navigator Waze, ščo dozvoljaje dilytysja aktuaľnoju informacijeju pro sytuaciju na dorogah z inšymy vodijamy, vidśogodni dostupnyj ukraїnśkoju movoju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Окрім україномовності, варто знати також, що частина команди Waze знаходиться в Києві та Житомирі, а місто Дніпро є партнером Waze у програмі CCP. Як змінити мову в додатку. Для зміни мови інтерфейсу потрібно перейти до Меню > Налаштування > Мова, а для того, щоби змінити голосові вказівки, слід скористатися пунктом меню Голосові вказівки у налаштуваннях додатку. Що таке Waze. Додаток Waze ґрунтується на спільноті водіїв, котрі можуть сповіщати про ситуацію на дорозі в режимі реального часу та редагувати карту маршрутів. Чим завзятіша спільнота, тим більше функцій можна втілити. Також передбачено підтримку Spotify та можливість записати власні голосові підказки для доріг та маршрутів. Просто подорожуючи з Waze, ви допомагаєте оновлювати інформацію про дороги та пробки — а також можете активно повідомляти про нещасні випадки, поліцію та інші події, які ви бачите на дорозі, та так само отримувати цю інформацію від інших, включаючи і ціни на заправках. Інші можливості: Актуальний маршрут розраховується із врахуванням дорожніх подій Сповіщення від спільноти, в тому числі про аварії, небезпеки, екіпажі поліції, перекриття руху на дорогах та інше Голосові підказки попереджають про всі повороти під час керування Мапа постійно редагується й оновлюється українською спільнотою редакторів Waze Автоматична зміна маршруту при зміні дорожніх подій Відправляйте друзям своє місце знаходження та час прибуття Запамятовує улюблені місця, час поїздок та автоматично пропонує найкращі маршрути Знаходьте найдешевшу заправку на маршруті Додавайте інформацію про корисні місця (POI) Додавайте друзів із Facebook та адресної книги Дивіться за місцезнаходженням друзів, коли їдите в один і той же пункт призначення. Поїздки в один дотик подій із Facebook та Календару Заробляйте очки і підвищуйте рейтинг в спільноті водіїв, відправляючи інформацію про дорожні події Додаток Waze для Android доступний для безкоштового завантаження в Google Play. Перехід до використання Waze зумовлений тим, що сервіси компанії Яндекс потрапили під санкції та блокування доступу строком на три наступних роки.

Окрім україномовності, варто знати також, що частина команди Waze знаходиться в Києві та Житомирі, а місто Дніпро є партнером Waze у програмі CCP.

Як змінити мову в додатку

Для зміни мови інтерфейсу потрібно перейти до «Меню > Налаштування > Мова», а для того, щоби змінити голосові вказівки, слід скористатися пунктом меню «Голосові вказівки» у налаштуваннях додатку.

Що таке Waze

Додаток Waze ґрунтується на спільноті водіїв, котрі можуть сповіщати про ситуацію на дорозі в режимі реального часу та редагувати карту маршрутів. Чим завзятіша спільнота, тим більше функцій можна втілити. Також передбачено підтримку Spotify та можливість записати власні голосові підказки для доріг та маршрутів.

Просто подорожуючи з Waze, ви допомагаєте оновлювати інформацію про дороги та пробки — а також можете активно повідомляти про нещасні випадки, поліцію та інші події, які ви бачите на дорозі, та так само отримувати цю інформацію від інших, включаючи і ціни на заправках. Інші можливості:

 • Актуальний маршрут розраховується із врахуванням дорожніх подій
 • Сповіщення від спільноти, в тому числі про аварії, небезпеки, екіпажі поліції, перекриття руху на дорогах та інше
 • Голосові підказки попереджають про всі повороти під час керування
 • Мапа постійно редагується й оновлюється українською спільнотою редакторів Waze
 • Автоматична зміна маршруту при зміні дорожніх подій
 • Відправляйте друзям своє місце знаходження та час прибуття
 • Запам’ятовує улюблені місця, час поїздок та автоматично пропонує найкращі маршрути
 • Знаходьте найдешевшу заправку на маршруті
 • Додавайте інформацію про корисні місця (POI)
 • Додавайте друзів із Facebook та адресної книги
 • Дивіться за місцезнаходженням друзів, коли їдите в один і той же пункт призначення.
 • Поїздки в один дотик подій із Facebook та Календару
 • Заробляйте очки і підвищуйте рейтинг в спільноті водіїв, відправляючи інформацію про дорожні події

Додаток Waze для Android доступний для безкоштового завантаження в Google Play. Перехід до використання Waze зумовлений тим, що сервіси компанії «Яндекс» потрапили під санкції та блокування доступуНавігатор Waze став доступний українською мовою 1VK.ru, Ok.ru, «Яндекс» та Mail.ru заблокують в Україні на 3 роки строком на три наступних роки.

Джерело: ITC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: