Uber дозволив українським пасажирам залишати чайові

Čytaty latynkoju
Uber дозволив українським пасажирам залишати чайові

Як це працює

Функція надсилання чайових почала працювати у мобільних застосунках усіх пасажирів в Україні від середи, 13 грудня 2017-го. Відповідна опція з’являтиметься, якщо поставити водієві оцінку «5». Чайові надсилаються виключно за власним бажанням. Процедура надсилання є анонімною. Пасажир може обрати суму із запропонованих варіантів або додати власну. При цьому комісія Uber з чайових не стягується.

Що потрібно, аби надіслати чайові водієві в Uber

Після поїздки слід оцінити водія, погодитися на пропозицію надсилання чайових та зазначити суму. Після обрання суми пасажир має натиснути на «Готово». Після завершення поїздки у вас буде 30 днів, щобв надіслати водієві чайові. Це можна зробити з облікового запису пасажира в режимі онлайн або з квитанції, отриманої електронною поштою.

Аби скористатися обліковим записом Uber для сплати чайових, слід увійти через сайт сервісу, обрати поїздку з історії поїздок та натиснути «Додати чайові». Для сплати з квитанції достатньо відкрити електронного листа з квитанцією та перейти донизу, і натиснути там кнопку «Додати чайові» для надсилання суми.

Нагадаємо, раніше Uber змінив вартістьUber змінив тарифи в 5 містах України поїздок для низки українських міст.