fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Uber змінив тарифи в 5 містах України

Uber zminyv taryfy v 5 mistah Ukraїny
З 27 листопада сервіс виклику таксі Uber змінив тарифи на поїздки з  UberX у Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Харкові. В компанії пояснили, що пішли на такий крок задля збільшення кількості автомобілів та зменшення часу подачі авто
Z 27 lystopada servis vyklyku taksi Uber zminyv taryfy na poїzdky z  UberX u Kyjevi, Dnipri, Lvovi, Zaporižži, Harkovi. V kompaniї pojasnyly, ščo pišly na takyj krok zadlja zbiľšennja kiľkosti avtomobiliv ta zmenšennja času podači avto
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про те, що тарифи на проїзд змінено в 5 містах (Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Харкові) компанія повідомила у своєму блозі. Як змінилися тарифи на проїзд. Так, у Києві мінімальна вартість поїздки зросла на 10 грн, тобто до 40 грн, а подача машини здорожчала до 25 грн. У Дніпрі мінімальна вартість поїздки подорожчала на 5 грн – до 35, а подача авто до 23 грн з 15. А от вартість за один км знизилася на 50 коп – до 4 грн. У Львові мінімальна вартість зросла на 5 грн – до 35, подача авто зросла до 21 грн – 16. У Запоріжжі мінімальна ціна поїздки підвищилася до 30 грн, подача авто – до 21 грн. Вартість однієї хвилини в дорозі зросла до гривні, кілометра до 3,7 грн. В Харкові мінімальна вартість поїздки зросла до 40 грн, а подача авто до 30. Компанія також зазначила, що використання програми Uber залишається доступним та надійним способом пересування містом. Вартість поїздки розраховується наперед із застосуванням динамічних коефіцієнтів. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Uber незабаром запрацює в Херсоні.
Реклама 👇 Замовити

Про те, що тарифи на проїзд змінено в 5 містах (Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Харкові) компанія повідомила у своєму блозі.

Як змінилися тарифи на проїзд

Так, у Києві мінімальна вартість поїздки зросла на 10 грн, тобто до 40 грн, а подача машини здорожчала до 25 грн.

У Дніпрі мінімальна вартість поїздки подорожчала на 5 грн – до 35, а подача авто до 23 грн з 15. А от вартість за один км знизилася на 50 коп – до 4 грн. У Львові мінімальна вартість зросла на 5 грн – до 35, подача авто зросла до 21 грн – 16. У Запоріжжі мінімальна ціна поїздки підвищилася до 30 грн, подача авто – до 21 грн. Вартість однієї хвилини в дорозі зросла до гривні, кілометра до 3,7 грн. В Харкові мінімальна вартість поїздки зросла до 40 грн, а подача авто до 30.

Компанія також зазначила, що використання програми Uber залишається доступним та надійним способом пересування містом. Вартість поїздки розраховується наперед із застосуванням динамічних коефіцієнтів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Uber незабаром запрацює в ХерсоніUber змінив тарифи в 5 містах України 1У Херсоні незабаром запрацює Uber.

Джерело: 24 Канал

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: