Реклама

На Донеччині з’явилася зупинка зі смарт-функціями

Čytaty latynkoju
На Донеччині з’явилася зупинка зі смарт-функціями

Новітні технології можливі не лише у великих містах України. Це доводить приклад Маріуполя. Там півроку тому було відкрито зупинку із новітніми технологіями. Тепер її вдосконалено та доповнено. Новація зупинки — єдина в Україні система відеоспостереження, яка може розпізнати тип, модель, марку та колір автомобіля. Розклад руху громадського транспорту на цій зупинці також інтерактивний. Зручно та швидко можна дізнатися, чи довго чекати маршрутку чи тролейбус. Комфортна зупинка не лише для пасажирів, а й для водіїв: вони можуть дізнатися, чи не ведуться поблизу на певній ділянці дороги ремонтні роботи.

Чим обладнана зупинка

Тут можна безкоштовно під’єднатися до WiFi-мережі. Якщо у вас сіла батарея в телефоні, на зупинці є зарядка для мобільних телефонів. Камери відеоспостереження також вмонтовані на смарт-зупинці і забезпечують нагляд за громадським порядком у дистанційному режимі.

Крім того, тут встановили інформаційний термінал iBox: за його допомогою можна записатися на прийом до Головного управління Національної поліції у Донецькій області, знайти відповіді на тематичні запитання до правоохоронців, почитати новини регіону тощо. Зупинка вже розпочала роботу після оновлення.

На Донеччині з'явилася зупинка зі смарт-функціямиНа Донеччині з'явилася зупинка зі смарт-функціямиНа Донеччині з'явилася зупинка зі смарт-функціямиНа Донеччині з'явилася зупинка зі смарт-функціями

Є на зупинці і тривожна кнопка: за потреби мешканці можуть терміново викликати правоохоронців, якщо вони стали свідками правопорушення на вулицях міста.

Нагадаємо, цього року на столичних зупинках обіцяли встановитиНа столичних зупинках з’являться навігаційні плакати навігаційні плакати. Вони мають покращити рух містом та зробити Київ відкритішим для туристів.