fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На столичних зупинках з’являться навігаційні плакати

Na stolyčnyh zupynkah z'javljaťsja navigacijni plakaty
Під час розробки були проведені фокус-групи, а також взяті до уваги зауваження пасажирів. До кінця року інформативність розширять 200 зупинок Києва
Pid čas rozrobky buly provedeni fokus-grupy, a takož vzjati do uvagy zauvažennja pasažyriv. Do kincja roku informatyvnisť rozšyrjať 200 zupynok Kyjeva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Доступність міста (особливо великого) складно уявити без зрозумілих навігаційних схем. Саме тому на зупинках громадського транспорту у Києві розмістять плакати з розкладом і доступними маршрутами громадського транспорту, а також мапи цікавих об’єктів неподалік. На часі дізнатися більше про це, як працюватиме оновлена міська навігація у столиці. Де зявляться плакати з навігацією?. Навігаційні постери в Києві будуть лише у нових скляних павільйонах громадського транспорту, а також на зупинках, монтаж яких оплатили інвестори. Зараз мапи розмістили на 70 зупинках, до кінця червня 2017-го їхня чисельність збільшиться до 100, кажуть автори ініціативи. За їхніми словами, цей крок має зробити київські вулиці більш дружніми для туристів та перехожих. До кінця поточного року автори ініціативи планують оновити ще 100 зупинок, і там теж будуть інформаційні плакати подібного змісти. Тож всього 10% від усіх існуючих зупинок отримають мапи. Подібну навігацію зроблять для зупинок швидкісного трамваю на Борщагівці й Троєщині, а також для станцій міської електрички, повідомляють організатори. Який вигляд матимуть ці постери?. На скляних зупинках розмістять 2 типи плакатів: одни з ним міститимуть схеми з приблизними інтервалами руху та схемами маршрутів громадського транспорту, які зупиняються у цьому місці; на інших буде передбачено нанесення зображень ділянки міської мапи, позначенням найближчих станцій метро та важливих об’єктів у пішохідній доступності для мешканців та гостей Києва.
Реклама 👇 Замовити

Доступність міста (особливо великого) складно уявити без зрозумілих навігаційних схем. Саме тому на зупинках громадського транспорту у Києві розмістять плакати з розкладом і доступними маршрутами громадського транспорту, а також мапи цікавих об’єктів неподалік. На часі дізнатися більше про це, як працюватиме оновлена міська навігація у столиці.

Де з’являться плакати з навігацією?

Навігаційні постери в Києві будуть лише у нових скляних павільйонах громадського транспорту, а також на зупинках, монтаж яких оплатили інвестори. Зараз мапи розмістили на 70 зупинках, до кінця червня 2017-го їхня чисельність збільшиться до 100, кажуть автори ініціативи. За їхніми словами, цей крок має зробити київські вулиці більш дружніми для туристів та перехожих.

До кінця поточного року автори ініціативи планують оновити ще 100 зупинок, і там теж будуть інформаційні плакати подібного змісти. Тож всього 10% від усіх існуючих зупинок отримають мапи. Подібну навігацію зроблять для зупинок швидкісного трамваю на Борщагівці й Троєщині, а також для станцій міської електрички, повідомляють організатори.

На столичних зупинках з'являться навігаційні плакати 1

Який вигляд матимуть ці постери?

На скляних зупинках розмістять 2 типи плакатів:

  • одни з ним міститимуть схеми з приблизними інтервалами руху та схемами маршрутів громадського транспорту, які зупиняються у цьому місці;
  • на інших буде передбачено нанесення зображень ділянки міської мапи, позначенням найближчих станцій метро та важливих об’єктів у пішохідній доступності для мешканців та гостей Києва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: