Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На столичних зупинках з’являться навігаційні плакати

Na stolyčnyh zupynkah z'javljaťsja navigacijni plakaty

Під час розробки були проведені фокус-групи, а також взяті до уваги зауваження пасажирів. До кінця року інформативність розширять 200 зупинок Києва
Pid čas rozrobky buly provedeni fokus-grupy, a takož vzjati do uvagy zauvažennja pasažyriv. Do kincja roku informatyvnisť rozšyrjať 200 zupynok Kyjeva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На зупинках громадського транспорту у Києві розмістять плакати з розкладом і доступними маршрутами, а також карти цікавих об’єктів неподалік. Де з’являться плакати з навігацією?. Навігаційні плакати будуть лише у нових скляних павільйонах громадського транспорту, а також на зупинках, монтаж яких оплатили інвестори. Зараз мапи розмістили на 70 зупинках, до кінця червня 2017-го їхня чисельність збільшиться до 100. До кінця року планують оновити ще 100 зупинок, і там теж будуть інформаційні плакати. Тож всього 10% від усіх існуючих зупинок отримають мапи. Подібну навігацію зроблять для зупинок швидкісного трамваю на Борщагівці й Троєщині, а також для станцій міської електрички. Який вигляд матимуть ці постери?. На скляних зупинках розмістять 2 типи плакатів: з приблизними інтервалами руху та схемами маршрутів громадського транспорту, які зупиняються у цьому місці; з зображенням ділянки міської мапи, позначенням найближчих станцій метро та важливих об’єктів у пішохідній доступності.

На зупинках громадського транспорту у Києві розмістять плакати з розкладом і доступними маршрутами, а також карти цікавих об’єктів неподалік.

Де з’являться плакати з навігацією?

Навігаційні плакати будуть лише у нових скляних павільйонах громадського транспорту, а також на зупинках, монтаж яких оплатили інвестори. Зараз мапи розмістили на 70 зупинках, до кінця червня 2017-го їхня чисельність збільшиться до 100.

До кінця року планують оновити ще 100 зупинок, і там теж будуть інформаційні плакати. Тож всього 10% від усіх існуючих зупинок отримають мапи. Подібну навігацію зроблять для зупинок швидкісного трамваю на Борщагівці й Троєщині, а також для станцій міської електрички.

Який вигляд матимуть ці постери?

На скляних зупинках розмістять 2 типи плакатів:

  • з приблизними інтервалами руху та схемами маршрутів громадського транспорту, які зупиняються у цьому місці;
  • з зображенням ділянки міської мапи, позначенням найближчих станцій метро та важливих об’єктів у пішохідній доступності.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: