Платформа Steam запустила подарункові картки

Čytaty latynkoju
Платформа Steam запустила подарункові картки

Як працюють цифрові подарунки Steam

У Steam стартував продаж цифрових подарункових карток. Так платформа пропонує спростити дарування ігор та програмного забезпечення друзям та рідним, які захоплюються іграми. Цифрова картка дає змогу передати друзям кошти гаманця Steam для купівлі чого завгодно в Steam: від програм до обладнання, включаючи ігри та ігрові предмети.

Нова послуга доповнює вже наявні способи дарування. Раніше було запропоновано купівлю гри у дарунок або роздрібних подарункових карток, котрі доступні в сотнях магазинів у понад 100 країнах світу.

Що потрібно для купівлі такої картки

Для придбання цифрової подарункової картки користувач має увійти до свого акаунта Steam. Далі достатньо обрати суму подарунка та приятеля, якму ви хочете відправити подарункову картку. Надалі сервіс доправляє подарунок із вашим особистим повідомленням безпосередньо на відповідний акаунт Steam. Докладніше дізнатися про умови та можливості можна за посиланням. Нагадаємо, раніше Steam оприлюднивІгровий сервіс Steam оприлюднив показники своєї аудиторії показники своєї аудиторії.