Tamagochi повертається — до 20-річчя культової іграшки її перевипустили

Čytaty latynkoju
Tamagochi повертається — до 20-річчя культової іграшки її перевипустили

Що варто знати про цю іграшку

Тамаго́чі — віртуальний домашній вихованець, створений японською компанією Bandai. Станом на 1997 рік ця компанія була третьою за величиною в царині випуску іграшок. Назва пристрою походить від яп. 卵 [тамаго] — «яйце» і складу ち [чі], який може означати відчуття близькості. Також можливо закінчення взято від яп. ウォッチ [уоччі] (від англ. watch — спостереження, нагляд) або яп. 友 达 [томодачі] — друг. Тому тамагочі може означати «друг-яйце». Спочатку це була гра для портативної консолі Game Boy від Nintendo. Картридж був обладнаний EEPROM-пам’яттю, малопотужним процесором, динаміком і годинником. Згодом гру перетворили на окремий яйцеподібний брелок, в якому «жив» домашній улюбленець. Тепер японський виробник перевипускає класичну модель 1997 року, що стала найбільш упізнаваним розважальним ґаджетом 1990-х.

Чи відрізняється нова версія Tamagochi від класичної

Tamagochi зразка 2017 року мало чим відрізняється від свого класичного попередника. Все та ж форма яйця, пластиковий корпус та три кнопки і пікселізований екран. Єдина відмінність — цього разу екран на 20% менший за класичний зразок. Перевипуск цієї електронної іграшки можна сприймати як чергову данину моді на ретро та спогоди. Раніше ретро-консолі випустили низка виробників зі сфери ігрової індустрії.

Kris Naudus / Engadget

Kris Naudus / Engadget

Раніше ми розповідали вам про те, як іграшки від компанії Sony вчать дітейЯк Sony хоче навчити дітей програмуванню за допомогою іграшки програмуванню та керуванню простими роботизованими пристроями.