В Україні запровадять мобільну ідентифікацію та обмін даними між реєстрами

Čytaty latynkoju
В Україні запровадять мобільну ідентифікацію та обмін даними між реєстрами

До кінця 2018 року планується запровадити загалом 100 найбільш важливих послугДо кінця 2018-го в Україні запровадять 100 онлайн-послуг для громадян для громадян та бізнесу. Станом на вересень 2017 року доступно вже понад 30 загальнодержавних е-послуг. Ключовими завданнями є реалізація єдиного порталу для надання всіх електронних послуг з одного місця. Також планується запровадження електронних договорів, та популяризація всіх сервісів.

Що відомо про мобільну ідентифікацію

Мобільний ідентифікація громадян Mobile ID буде запущена в Україні до кінця 2017 року. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. За допомогою технології Mobile ID користувачі смартфонів зможуть ставити електронні підписи до документів. Власники мобільного зможуть оплачувати послуги та отримувати доступ до захищених документів. Технологія містить у собі взаємодію між різними мережами мобільних операторів та центрами сертифікації ключів. Для цього розробники створять спеціальні SIM-карти із вбудованими алгоритмами ідентифікації.

Також документом передбачаєтьсяУряд схвалив ключові напрями е-урядування в Україні до 2020 року вільний обіг електронних довірчих послуг в Україні. Також планується забезпечити рівні можливості для доступу до електронних довірчим послуг, в тому числі для осіб з обмеженими можливостями, а також забезпечити свободу договору у сфері електронних довірчих послуг. Нагадаємо, що Україна приєднаєтьсяКонвенції Пан-Євро-Мед дали «зелене світло» до Конвенції Пан-Євро-Мед із січня 2018 року. Основна мета Конвенції полягає в переході до однакових правил визначення походження товарів, торгівля якими здійснюється між усіма договірними сторонами. Учасниками Конвенції є країни ЄС та Європейська асоціація вільної торгівлі.