fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Конвенції Пан-Євро-Мед дали «зелене світло»

Konvenciї Pan-Jevro-Med daly «zelene svitlo»
Основна мета Конвенції полягає в переході до однакових правил визначення походження товарів, торгівля якими здійснюється між усіма договірними сторонами. Учасниками Конвенції є країни ЄС та Європейська асоціація вільної торгівлі
Osnovna meta Konvenciї poljagaje v perehodi do odnakovyh pravyl vyznačennja pohodžennja tovariv, torgivlja jakymy zdijsnjujeťsja miž usima dogovirnymy storonamy. Učasnykamy Konvenciї je kraїny JeS ta Jevropejśka asociacija viľnoї torgivli
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна приєднається до Конвенції Пан-Євро-Мед із січня 2018 року. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська на своїй сторінці у Facebook. На часі дізнатися більше про цмови новітнього договору. Переваги конвенції для України. Товари, які отримали статус походження в одній із країн, можна використовувати у виробничих процесах у будь-якій з інших країн без втрати ними статусу походження. Це, відповідно, збільшує товарообіг між сторонами та дозволяє експортувати за преференційними митними тарифами. За словами Микольської, у майбутньому можна закуповувати сировину та комплектуючі в країнах-учасницях Пан-Євро-Мед, з якими Україна уклала угоду про здійснення вільної торгівлі. Вже готову продукцію можна експортувати до інших членів Кoнвенції, використовуючи ефект діагонального накопичення. Відповідно, й українські матеріали та комплектуючі можуть використовуватись у виробництві в країнах-учасницях Кoнвенції.
Реклама 👇 Замовити

Україна приєднається до Конвенції Пан-Євро-Мед із січня 2018 року. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська на своїй сторінці у Facebook. На часі дізнатися більше про цмови новітнього договору.

Переваги конвенції для України

Товари, які отримали статус походження в одній із країн, можна використовувати у виробничих процесах у будь-якій з інших країн без втрати ними статусу походження. Це, відповідно, збільшує товарообіг між сторонами та дозволяє експортувати за преференційними митними тарифами. За словами Микольської, у майбутньому можна закуповувати сировину та комплектуючі в країнах-учасницях Пан-Євро-Мед, з якими Україна уклала угоду про здійснення вільної торгівлі. Вже готову продукцію можна експортувати до інших членів Кoнвенції, використовуючи ефект діагонального накопичення. Відповідно, й українські матеріали та комплектуючі можуть використовуватись у виробництві в країнах-учасницях Кoнвенції.

Конвенції Пан-Євро-Мед дали «зелене світло» 1

Конвенції Пан-Євро-Мед дали «зелене світло» 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: