Українські стартапи запрошують у програму Fintech Master

Čytaty latynkoju
Українські стартапи запрошують у програму Fintech Master

За результатами бліц-опитування, проведеного Mastercard у серпні — вересні, 45% представників фінансової індустрії підтримують відкриття неконфіденційних даних розробникам. 58% відзначило, що їхній банк готовий до впровадження фінтеху, а 71% банкірів вважають правильним відстежувати й купувати ефективні фінтех-рішення.

Участь у програмі Fintech Master

Програма стане платформою, що об’єднає гравців банківського ринку та стартапи, які розробляють фінтех-рішення, зокрема в таких напрямах:

  • платежі, грошові перекази та цифрові гаманці;
  • кредитування, фінансування, краудфандинг;
  • великі дані та прогнозування;
  • conversational commerce (розмовна комерція);
  • управління капіталом та трейдинг;
  • smart city (розумне місто);
  • фінансовий моніторинг та регтех;
  • управління програмами лояльності.

Для того, щоб потрапити до інкубаційної програми, стартапи мають подати заявку на сайті Fintech Master. Відібрані учасники за результатами заявок та хакатону отримають три місяці безкоштовної інкубаційної програми з урахуванням індивідуальних потреб стартапу. Також надається можливість працювати в офісі, залучати експертів-наставників і підтримку від Mastercard, НБУ та професіоналів фінансового ринку. За результатами програми найкращі стартапи матимуть змогу презентувати свої кейси широкому колу представників фінансового сектору.

Денис ГурськийДенис Гурський: «Не треба дотягувати все до глобального, спробуйте вирішити щось локальне», співзасновник 1991 Open Data Incubator, говорить про те, що Україна знову в епіцентрі реформ, у яких стартапи будуть формувати успіх банків та фінансових установ. Кооперація між фінансовими установами, держсектором та інкубатором 1991 створить умови для появлення на українському ринку рішень, які здатні дати відповідь на ці національні виклики. Дізнатися більше про програму Fintech Master можна на сайті. Заявки на участь будуть прийматися до 30 вересня 2017 року за посиланням. Команди з найкращими проектами будуть запрошені на відбірковий хакатон.