Реклама

Американська інвестиційна корпорація підтримає українські банки

Čytaty latynkoju
Американська інвестиційна корпорація підтримає українські банки

Корпорація ОРІС є само-фінансованою урядовою установою США, яка займається підтримкою розвитку. З 2014 року інвестиційний портфель ОРІС в Україні зріс вчетверо. Наразі він охоплює різні галузі, включаючи фінансові послуги, сільське господарство та енергетику.

ОРІС відіграє важливу роль в просуванні стабільності в Україні через проекти, які напряму впливають на малий та середній бізнес. обмежений доступ до фінансування — одна з найбільших проблем такого бізнесу.

Рей Вошберн, голова ОРІС

На які проекти корпорація спрямує кошти

В повідомленні ОРІС йдеться про те, що невеликі фермерські господарства відіграють значну роль в забезпеченні країни продуктами харчування, однак часто не мають доступу до кредитів. В рамках нових проектів для України, ОРІС виділить $10 млн українському банку «Агропросперіс» (AP Bank). ОРІС також виділить $7,8 млн банку «Восток», щоб допомогти йому розширити кредитування бізнесів, розташованих у сільській місцевості. Наразі ОРІС має 18 проектів в Україні на суму $522 млн.

Нагадаємо також, що американська компанія BungeАмериканці інвестують $30 млн у Миколаївський порт реалізує третій великий інфраструктурний проект на території Миколаївського морського порту. Представники Bunge вже уклали угоду, згідно із якою інвестують у розвиток інфраструктури Миколаївського морпорту $30 млн.