fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Американці інвестують $30 млн у Миколаївський порт

Amerykanci investujuť $30 mln u Mykolaїvśkyj port
Американська компанія Bunge реалізує третій великий інфраструктурний проект на території Миколаївського морського порту
Amerykanśka kompanija Bunge realizuje tretij velykyj infrastrukturnyj proekt na terytoriї Mykolaїvśkogo morśkogo portu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Яка сума інвестицій. Представники Bunge вже уклали угоду, згідно із якою інвестують у розвиток інфраструктури Миколаївського морпорту $30 млн. Документ було підписано 28 серпня 2017 року у Міністерстві інфраструктури України. Про це повідомила прес-служба відомства. Цей проект стане вже третім для компанії Bunge на території порту. Чим займається компанія-інвестор. Bunge — компанія-трейдер, що працює на території понад 40 країн світу. Вона працює у аграрному секторі та входить до числа ключових світових експортерів зернових та олійних вантажів. Також ця американська компанія входить до переліку ключових інвесторів у Миколаєві.Ще 2011 року компанія вклала у будівництво сучасного терміналу $100 млн. У 2016 році було проінвестовано проект будівництва перевантажувального комплексу вартістю $180 млн. Про це нагадав міністр інфраструктури Володимир Омелян. Чим обернеться інвестиція для порту на Півдні України. За словами Томмі Йєнсена, головного виконавчого директора Bunge у Європі, Африці та на Близькому Сході, успішна реалізація йього проекту дасть можливість Україні розширити ексорт на 400 тис т агропродукції щороку. Також буде створено додаткові робочі місця у Миколаєві. Нагадаємо, раніше ми розповідали про плани компанії НІБУЛОН щодо річкової та портової інфраструктури в Україні. Метою компанії є максимальне переорієнтування вантажних перевезень на річки. Вже сьогодні НІБУЛОН транспортує 2 млн т зерна на рік річками України. В найближчі роки перевезення по воді складатимуть 4,6 млн т щорічно.
Реклама 👇 Замовити

Яка сума інвестицій

Представники Bunge вже уклали угоду, згідно із якою інвестують у розвиток інфраструктури Миколаївського морпорту $30 млн. Документ було підписано 28 серпня 2017 року у Міністерстві інфраструктури України. Про це повідомила прес-служба відомства. Цей проект стане вже третім для компанії Bunge на території порту.

Чим займається компанія-інвестор

Bunge — компанія-трейдер, що працює на території понад 40 країн світу. Вона працює у аграрному секторі та входить до числа ключових світових експортерів зернових та олійних вантажів. Також ця американська компанія входить до переліку ключових інвесторів у Миколаєві.Ще 2011 року компанія вклала у будівництво сучасного терміналу $100 млн. У 2016 році було проінвестовано проект будівництва перевантажувального комплексу вартістю $180 млн. Про це нагадав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Чим обернеться інвестиція для порту на Півдні України

За словами Томмі Йєнсена, головного виконавчого директора Bunge у Європі, Африці та на Близькому Сході, успішна реалізація йього проекту дасть можливість Україні розширити ексорт на 400 тис т агропродукції щороку. Також буде створено додаткові робочі місця у Миколаєві.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиАмериканці інвестують $30 млн у Миколаївський порт 1«НІБУЛОН» створить масштабну річкову інфраструктуру про плани компанії «НІБУЛОН» щодо річкової та портової інфраструктури в Україні. Метою компанії є максимальне переорієнтування вантажних перевезень на річки. Вже сьогодні «НІБУЛОН» транспортує 2 млн т зерна на рік річками України. В найближчі роки перевезення по воді складатимуть 4,6 млн т щорічно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: