На Кропивниччині відкрили сонячну електростанцію на 2 МВт

Čytaty latynkoju
На Кропивниччині відкрили сонячну електростанцію на 2 МВт

Електростанцію обслуговуватимуть до 10 працівників. Загальна вартість проекту склала близько 70 млн грн. Площа, на якій споруджено сонячні батареї, становить близько 5 га.

Як будували електростанцію

Рішення про будівництво об’єкту було прийняте півтора роки тому. Оскільки спорудили станцію на місці зруйнованої лікарні, перед початком будівництва було виконано великий обсяг робіт з очистки та упорядкування території.

Тільки рік минув після підписання Паризької угоди, яка має на меті зменшення викиду в атмосферу шкідливих речовин, використання альтернативних джерел енергії, а ми вже маємо сьогодні лише на території Кіровоградщини 17 промислових сонячних електростанцій. А в Україні їх понад 180.

Сергій Кузьменко, голова облдержадміністрації

Підрядні роботи здійснювала компанія «Рентехно».

Які проекти альтернативної енергетики планують реалізувати

Уряд Франції надасть Україні фінансову і технічну допомогу, щоб реалізувати проект будівництваФранція профінансує будівництво сонячних електростанцій в Чорнобилі сонячних електростанцій в зоні відчуження Чорнобильської АЕС. Це дасть змогу забезпечити підключення майбутніх потужностей сонячної енергетики в обсязі до 1200 МВт. Китайське підприємство Shandong Qingneng Power Co планує побудуватиКитайці побудують ТЕС на Львівщині теплову електростанцію в місті Добромиль Старосамбірського району Львівської області. Нагадаємо, що за підсумками 6 місяців 2017 року, в Україні було побудованоПотужності відновлювальних джерел енергії в Україні перевищили 1,46 ГВт 79 нових об’єктів відновлювальної енергетики сумарною потужністю 182,7 МВт. Інвестиції в ці проекти перевищили €210 млн.