fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Франція профінансує будівництво сонячних електростанцій в Чорнобилі

Francija profinansuje budivnyctvo sonjačnyh elektrostancij v Čornobyli
Уряд Франції надасть Україні фінансову і технічну допомогу, щоб реалізувати проект будівництва сонячних електростанцій в зоні відчуження Чорнобильської АЕС. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр, відповідальний за енергетику, екологію і використання надр Володимир Кістіон
Urjad Franciї nadasť Ukraїni finansovu i tehničnu dopomogu, ščob realizuvaty proekt budivnyctva sonjačnyh elektrostancij v zoni vidčužennja Čornobyľśkoї AES. Pro ce povidomyv vice-prem'jer-ministr, vidpovidaľnyj za energetyku, ekologiju i vykorystannja nadr Volodymyr Kistion
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чиновник також розповів, що водночас НЕК Укренерго до жовтня розробить схему розбудови інфраструктури для електростанцій довкола ЧАЕС. Це дасть змогу забезпечити підключення майбутніх потужностей сонячної енергетики в обсязі до 1200 МВт. Які перспективи використання ЧАЕС для запуску електростанцій. Нещодавно міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з віце-міністром освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії Тайдо Таносе. Було домовлено про проведення дослідження на території Чорнобильської зони. Праця українсько-японських експертів дозволить запобігати майбутнім ядерним катастрофам, знизити шкідливий вплив на екологію та живі організми у зонах, які зазнали радіоактивного забруднення. Ініціатива також сприятиме подоланню негативних наслідків такого забруднення. Тому проект із запровадження електростанцій може стати наступним кроком для інфраструктурної переорієнтації зони відчуження. Саме це допоможе повернути зону навколо ЧАЕС у сферу використання енергетичного комплексу. Також ми писали про те, що фахівці американського космічного агентства NASA досліджуватимуть гриби, які ростуть у Чорнобильській зоні. За словами дослідників, гриби, які були під впливом сильного радіаційного випромінювання, мають у своєму складі стійкі білки та біомолекули. Завдяки цій властивості можна розробити спеціальний крем від засмаги, який захистить астронавтів від ультрафіолетового опромінення. ЧАЕС знайде своє відображення і в світовому кінематографі. Телеканал HBO, відомий в Україні завдяки серіалу Гра Престолів, оприлюднив план зняти міні-серіал про катастрофу на ЧАЕС та події навколо неї. Зйомки розпочнуться у 2018 році.
Реклама 👇 Замовити

Чиновник також розповів, що водночас НЕК «Укренерго» до жовтня розробить схему розбудови інфраструктури для електростанцій довкола ЧАЕС. Це дасть змогу забезпечити підключення майбутніх потужностей сонячної енергетики в обсязі до 1200 МВт.

Які перспективи використання ЧАЕС для запуску електростанцій

Нещодавно міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з віце-міністром освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії Тайдо Таносе. Було домовлено про проведення дослідження на території Чорнобильської зони. Праця українсько-японських експертів дозволить запобігати майбутнім ядерним катастрофам, знизити шкідливий вплив на екологію та живі організми у зонах, які зазнали радіоактивного забруднення. Ініціатива також сприятиме подоланню негативних наслідків такого забруднення. Тому проект із запровадження електростанцій може стати наступним кроком для інфраструктурної переорієнтації зони відчуження. Саме це допоможе повернути зону навколо ЧАЕС у сферу використання енергетичного комплексу.

Також ми писали про те, що фахівці американського космічного агентства NASA досліджуватимуть грибиФранція профінансує будівництво сонячних електростанцій в Чорнобилі 1Фахівці NASA досліджуватимуть гриби з Чорнобиля, які ростуть у Чорнобильській зоні. За словами дослідників, гриби, які були під впливом сильного радіаційного випромінювання, мають у своєму складі стійкі білки та біомолекули. Завдяки цій властивості можна розробити спеціальний крем від засмаги, який захистить астронавтів від ультрафіолетового опромінення.

ЧАЕС знайде своє відображення і в світовому кінематографі. Телеканал HBO, відомий в Україні завдяки серіалу «Гра Престолів»Франція профінансує будівництво сонячних електростанцій в Чорнобилі 2«Ми не сіємо» — путівник економікою та технологіями «Гри Престолів», оприлюднивФранція профінансує будівництво сонячних електростанцій в Чорнобилі 3Автори «Гри Престолів» знімуть серіал про ЧАЕС план зняти міні-серіал про катастрофу на ЧАЕСФранція профінансує будівництво сонячних електростанцій в Чорнобилі 47 цифр, які варто знати про об’єкт укриття на ЧАЕС та події навколо неї. Зйомки розпочнуться у 2018 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: