В помічник голосових асистентів Amazon та Google інвестували $5,2 млн

Čytaty latynkoju
В помічник голосових асистентів Amazon та Google інвестували $5,2 млн

Компанія Aiqudo отримала $5,2 млн — ці кошти підуть на подальше вдосконалення технології голосових асистентів в роботі із заздалегідь заданими шаблонами фраз та голосових команд для мобільних користувачів. На часі дізнатися, як цей сервіс може допомогти голосовим помічникам від Amazon та інших компаній.

Де і як можна спробувати роботу новинки

Aiqudo доступний у форматі бета-версії вмагазині мобільних додатків Google Play, найближчим часом має вийти версія для iOS.

Які зміни відбудуться в роботі нового голосового помічника

Окрім фінансування венчурними коштами, команда Aiqudo також оголосила про злиття з ірландським стартапом Sophia. Разом вони працюватимуть над технологіями вдосконалення механізмів передачі та обробки людського мовлення для подальшого використання голосових команд штучним інтелектомШтучний інтелект навчився визначати рецепти страв у додатках для смартфонів.

Зараз реалізовано інтеграцію Aiqudo з голосовим помічником від Amazon, але найближчим часом очікується також інтеграція із Google Assistant. Кастомізовані інтеграції голосових помічників з іншими проектами набувають популярності: наприклад, популярний онлайн-сервіс для автоматизації повторюваних дій та команд IFTTT з минулої осені створив та запустив понад 750 тис кастомізованих аплетів для помічників на основі штучного інтелекту — включаючи Google Assistant, Alexa та Cortana.

Atlantic Bridge Capital was the sole investor in the $5.2 million funding round. Aiqudo currently has 23 employees, and the company said it will retain its offices in Ireland.