«Розумний дім» у школі збудують на Осокорках

Čytaty latynkoju
«Розумний дім» у школі збудують на Осокорках

За словами заступниці голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко, незабаром на ділянці колишнього недобуду планується розпочати будівництво першого енергонезалежного комунального закладу. На часі дізнатися про зміни у цій школі.

Що буде у новій київській школі

Очікується, що цей заклад нового покоління не лише буде облаштований енергоощадними технологіями, а й буде повністю забезпечений найсучаснішим устаткуванням для навчання, «розумним» плануванням. Особлива увага приділяється і питанню безпеки.

Ззамовником будівництва визначено КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Наразі проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу. Проект передбачає спорудження 4-поверхової будівлі з басейнами для плавання, бібліотекою, їдальнею, виробничо-навчальними класами. На всіх поверхах і в приміщеннях передбачений доступ для осіб із спеціальними потребами7 відповідей про те, що таке універсальний дизайн.

Також навчальна матеріальна база буде укомплектована сучасним обладнанням: комп’ютерами, інтерактивними дошками, лінгафонними системами тощо. У будівлі буде використовуватися тільки енергоефективне обладнання та LED-освітлення, а також внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження, охоронна сигналізація, система керування доступом, системи протипожежного захисту.