Журналістам в Женеві показали андроїда Софію

Čytaty latynkoju
Журналістам в Женеві показали андроїда Софію

У Женеві в рамках саміту, присвяченого штучному інтелекту, виступив людиноподібний робот Софія. Вона вміє зображати більше 60 емоцій.

Що вміє і знає Софія

На презентації Софія розповіла про своє бачення майбутнього. На її думку, штучний інтелектТермінатор чи помічник — правда та міфи про надлюдський інтелект буде корисний для світу. Також Софія сказала, що роботи ніколи не замінять людей. Розповідаючи це, вона спохмурніла. Софія вже встигла поспілкуватися з багатьма журналістами. Під час одного з інтерв’ю вона заявила, що хотіла би знищити людство. Згодом під час телевізійного шоу андроїд розповіла про бажання захопити світ, але пізніше назвала це жартом.

Хто створив Софію

Розробник робота — засновник компанії Hanson Robotics Девід Хенсон. Він поділився, що в очах Софії встановлені камери для зорового контакту зі співрозмовником, а також вона здатна запам’ятовувати реакцію на свої слова і передавати емоції.

За твердженням Хенсона, робот здатна навчатися, вона стає все розумнішою і може вдосконалюватися. Хенсон розповів, що під час створення надихався образом актриси Одрі Хепберн.