«Як чоловік, то фрезеруй»: Український влоґер-слюсар випустив музичний відеокліп

Čytaty latynkoju
«Як чоловік, то фрезеруй»: Український влоґер-слюсар випустив музичний відеокліп

Максим Когут відомий вже не перший рік у профільних онлайн-спільнотах як «Дядько Максим», а його YouTube-канал збирає десятки тисяч переглядів кожного відеоролику. На часі дізнатися, як український слюсар підкорив YouTube.

Хто такий «Дядько Максим»

Основне, що показує на своєму YouTube-каналі український слюсар Максим Когут — це металообробка, робота із різним устаткуванням, порядок виготовлення деталей, металообробка та конструювання. Усім цим темами він присвячує кожен новий випуск власного відеоблогу. Його девіз: «Робіть гарно!». Днями він випустив вперше тематичний відеокліп із музичним супроводом від гурту «Фрайда». Станом на 15 червня 2017 року кліп набрав вже майже 39 тис переглядів та 7 тис «уподобань» на YouTube серед глядачів його каналу та тих, хто раніше ніколи не чув про цього незвичайного слюсаря:

Це — нестандартний підхід до тематичного відеоблоґінгу, оскільки зазвичай коло тематик в українських YouTube-рів охоплюють стріми ігор, огляди ґаджетів, розповіді про книги чи короткі репортажі з подій. До того ж, більшість влоґерів в Україні знімають контент переважно не-українською мовою. Раніше ми розповідали вам про мейкерів та їхні досягнення в рамках репортажу із Kyiv Mini Maker FaireReMake Ukraine — створювати і змінювати. Родом Maker Faire з Каліфорнії — це міжнародний рух, що об’єднав науку, IT, ремесла, мистецтво, технічних ентузіастів будь-якого віку, крафтерів, хоббістів, інженерів, наукових клубів, авторів, художників, вчителів та студентів. Серед учасників є працюючі компанії, що заробляють на своїх винаходах, та люди, яким просто подобається втілювати свої ідеї в життя та отримувати від цього задоволення.