Отже до вашої уваги — найцікавіші новини та анонси за вихідні.
Google з 2018 року сам блокуватиме рекламу в браузері
Корпорація Google, яка належить Alphabet, оголосила, що в 2018 році запровадить в браузері Chrome функцію блокування набридливої реклами та надасть новий механізм керування рекламними кампаніями — новинка матиме назву Ad Experience Reports. А ще за якістю реклами стежитиме «Коаліція за кращу рекламу» — до неї увійшли Google, Facebook, News Corp, Interactive Advertising Bureau (IAB), Procter & Gamble та низка інших компаній, які працюють в галузі інтернет-реклами. Також вже визначено, що під нейпринятними форматами реклами будуть значитися такі, як: pop-up вікна, відеоролики із автозапуском, рекламні оголошення зі зворотним відліком часу.
Google Ukraine створила низку сайтів для тих, хто мандрує Україною
Сайт для приваблення туристичного потоку на Вінниччину «Мандруй Вінниччиною» та сервіс еко-моніторингу презентували представники Google Україна у Вінниці. Раніше аналогічні проекти було презентовано щодо Черкащини, Херсонщини, Одеси, Івано-Франківська, Кропивницького та Миколаєва.
Автономні вантажівки Waymo
Компанія Waymo, яка займається питаннями безпілотних авто, раптово заявила про наміри розвивати напрямок безпілотних вантажівок — цим самим вона стає на шлях конкуренції з Uber, котра рік тому придбала компанію Otto, що спеціалізується на розробках у сфері автономних вантажоперевезень.
З’явилася добірка літніх таборів для юних мейкерів
Зокрема, для киян доступні табори від KidITІзраїльська освіта та практики STEAM — чого варто повчитися Україні, RoboCode, Lego Camp, Boteon, «Радіомаг РКС».
Інвестиції в дрони для агросектору
Український інтегратор безпілотних технологій DroneUA залучив приватні інвестиції з Великобританії, Польщі та Молдови. Кошти підуть на створення спільного підприємства, яке має стати найбільшим на українському ринку провайдером послуг із безпілотних технологій у сільському господарстві — нова компанія називатиметься DroneUA Agroservice. Основною бізнес-моделлю DroneUA Agroservice стане надання послуг українським аграріям на умовах щомісячної передплати.
Бабкодрон, або Біоніка в дії
Вчені приробили до живої комахи набір оптичних датчиків і електронних схем DragonflEye, що дозволило управляти нею дистанційно — такий експеримент провели науковці із лабораторії Чарльза Штарка Дрейпера і медичного інституту Говарда Хьюза в США. Щоби отримати бабку-кіборґа, вчені впровадили світлочутливі гени в нервову систему тварини, що дає можливість нейронів реагувати на подавані електронікою імпульси світла. Оптоволоконні структури забезпечені електрикою, яку дають мініатюрні сонячні батареї.