fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Безвіз» підписано — із 11 червня український паспорт додасть 40 позицій у GPP Rank

«Bezviz» pidpysano — iz 11 červnja ukraїnśkyj pasport dodasť 40 pozycij u GPP Rank
Після підписання законодавчий акт щодо безвізу з Україною має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС. Через 20 днів безвізовий режим набуде чинності
Pislja pidpysannja zakonodavčyj akt ščodo bezvizu z Ukraїnoju maje buty opryljudnenyj v Oficijnomu žurnali JeS. Čerez 20 dniv bezvizovyj režym nabude čynnosti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У церемонії підписання участь взяв президент України Петро Порошенко. Підписання відбулося у Європейському парламенті в ході урочистої церемонії. Документ підписано в другій половині дня президентом Європейського парламенту Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ та національної безпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абела за участі Президента України. НА часі дізнатися більше про те, що чекає на український паспорт вже у найближчому майбутньому. Що далі?. Після підписання законодавчий акт має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС. Через 20 днів безвізовий режим набуде чинності. Підписання безвізового режиму передбачатиме безперешкодний перетин кордону із країнами Євросоюзу громадянами України із біометричним паспортом. Про деталі безвізового режиму та порядок перетину кордону можна прочитати у нашому окремому матеріалі. Стрімкий ріст престижності українських документів. Також ця подія позитивно вплине на позицію внутрішнього українського документа у рейтинзі Global Passport Power Rank. Наразі найвищі позиції у світі серед інших документів громадянина тут посідають Німеччина, Сингарупр, Швеція та Південна Корея. Український паспорт перебуває на 50-й позиції у загальному рейтингу. Із підписанням безвізу від підніметься до рівня документів сусідніх Польщі чи Румунії (посідають 10 та 15 позиції відповідно). За показником Visa-Free Score Україна вже випереджає обидві ці країни на 60-70 пунктів. Лідером рейтингу паспортів у ЄС є Німеччина.
Реклама 👇 Замовити

У церемонії підписання участь взяв президент України Петро Порошенко«Безвіз» підписано — із 11 червня український паспорт додасть 40 позицій у GPP Rank 117 травня у Страсбурзі підпишуть надання безвізу Україні, із 11 червня можна буде їздити до 34 країн. Підписання відбулося у Європейському парламенті в ході урочистої церемонії. Документ підписано в другій половині дня президентом Європейського парламенту Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ та національної безпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абела за участі Президента України. НА часі дізнатися більше про те, що чекає на український паспорт вже у найближчому майбутньому.

Що далі?

Після підписання законодавчий акт має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС. Через 20 днів безвізовий режим набуде чинності. Підписання безвізового режиму передбачатиме безперешкодний перетин кордону із країнами Євросоюзу громадянами України із біометричним паспортом. Про деталі безвізового режиму та порядок перетину кордону можна прочитати у нашому окремому матеріалі«Безвіз» підписано — із 11 червня український паспорт додасть 40 позицій у GPP Rank 2Як працюватиме безвіз з ЄС.

«Безвіз» підписано — із 11 червня український паспорт додасть 40 позицій у GPP Rank 3

Світовий показник «надійності» паспортів

Стрімкий ріст престижності українських документів

Також ця подія позитивно вплине на позицію внутрішнього українського документа у рейтинзі Global Passport Power Rank. Наразі найвищі позиції у світі серед інших документів громадянина тут посідають Німеччина, Сингарупр, Швеція та Південна Корея. Український паспорт перебуває на 50-й позиції у загальному рейтингу. Із підписанням безвізу від підніметься до рівня документів сусідніх Польщі чи Румунії (посідають 10 та 15 позиції відповідно). За показником Visa-Free Score Україна вже випереджає обидві ці країни на 60-70 пунктів. Лідером рейтингу паспортів у ЄС є Німеччина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: