Реклама

🏹 CZ: Заборони рекламувати крипту не вплинуть на попит

Čytaty latynkoju
🏹 CZ: Заборони рекламувати крипту не вплинуть на попит
  1. Головна
  2. Крипто
  3. 🏹 CZ: Заборони рекламувати крипту не вплинуть на попит
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Генеральний директор Binance Чангпенг Чжао в інтерв’ю CNBC заявив, що зростаючі обмеження на рекламу крипти не вплинуть на попит.

CZ підкреслив, що криптореклама в цілому не має великого впливу на зростання користувачів. Вона стала поширеною лише в останні кілька років. Він сказав, що більшість дізнаються про криптовалюти завдяки «найкращому маркетингу з вуст в уста».

Чангпенг Чжао також додав, що основні рекламні сервіси, такі як Google та Facebook, найдовше не дозволяли рекламу крипти. Тому очевидно, що реклама не відіграє значної ролі у популярності крипти. Далі він додав, що серія регулятивних обмежень на рекламу крипти свідчить лише про зростаючий попит.

Коментарі генерального директора Binance з’явилися після обмежень на рекламу крипти, вжитих різними країнами за останні кілька тижнів.

Сінгапур нещодавно випустив нові правила для криптокомпаній, заборонивши рекламу крипти у громадських місцях. Валютне управління Сінгапуру також заборонило постачальникам криптопослуг відкривати криптобанкомати. Після цієї постанови кілька криптобанкоматів у країні закрилися.

Орган із контролю за рекламою Великобританії Advertising Standards Authority також продовжив боротьбу з рекламою криптовалют, заборонивши дві реклами біржі Crypto.com. Уряд Іспанії також збирається запровадити нові правила реклами крипти.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Більшість регуляторів звинувачують криптокомпанії в тому, що вони акцентують на великих доходах, при цьому применшуючи ризики, пов’язані з криптоінвестиціями. Ще однією проблемою є відсутність ясності щодо регулювання крипти у більшості країн. Це робить крипторекламу ще більшим головним болем для регуляторів.

😉 Про біржу

Binance — найбільша у світі біржа цифрових активів за обсягом торгів і провідний світовий постачальник інфраструктурних рішень для індустрії блокчейну та криптовалют, що надає користувачам широкий вибір фінансових продуктів.

Сьогодні Binance — це швидкозростаюча бізнес-екосистема, яку експерти порівнюють з Google та Amazon. Екосистема Binance включає в себе торгові майданчики, навчальний та дослідницький центри, некомерційний благодійний фонд, інкубаційні програми та багато іншого.

Скористатись послугами біржі можна за посиланням. Також можна детально ознайомитись з Binance у нашому огляді.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Будь ласка, візьміть участь в опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...