💵 Square збільшила дохід на 222% завдяки біткоїну

Čytaty latynkoju
💵 Square збільшила дохід на 222% завдяки біткоїну

Square збільшила дохід в 11 разів завдяки біткоїну

Компанія засновника Twitter Джека Дорсі — Square Inc. — в першому кварталі 2021 року отримала $3,51 млн доходу завдяки продажам біткоїна через свій мобільний застосунок Cash app.

Інформація про це з’явилася у звіті, який представники організації передали американській Комісії з цінних паперів і бірж (SEC).

Дохід виявився в 11 разів вище результатів за аналогічний період минулого року ($306 млн) і у 2 рази більше доходу за 4 квартал 2020 року ($1,76 млн).

Більше криптоновин читайте на нашому Telegram-каналі

Square збільшила дохід на 222% завдяки біткоїну

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 🔥Goldman Sachs запропонував інвесторам з Волл-стріт нові деривативи біткоїна

Біткоїни принесли понад 7% від загального прибутку

Загальний прибуток Square за означений період зупинився на позначці $964 млн. Таким чином, продаж біткоїнів через Cash app принесли компанії 7,7% від загальної суми.

Виторг від продажів біткоїна і валовий прибуток зросли шляхом річного зростання цін на BTC і криптоактивів, а також збільшення споживчого попиту. Ми усвідомлюємо, що в майбутніх кварталах дохід від продажів біткоїна може коливатися, на тлі змін споживчого попиту і ринкових цін цифрових активів.

Представники Square

Square інвестує в біткоїни

Дохід компанії у два рази збільшився у розмірі $1,76 млрд у четвертому кварталі 2020 року.
Загальний дохід в першому кварталі цього року склав $5,06 млрд. Це означає, що дохід від біткоїнів становив 70% загального доходу Square за квартал.

У четвертому кварталі 2020 року та першому кварталі 2021 року ми інвестували в біткоїни відповідно $50 млн та $170 млн. Розраховуємо на такі інвестиції в довгостроковій перспективі

Представники Square

Як відомо, компанія розвивала біткоїн-сервіси ще у 2018 році. Тоді Square вперше створила можливість користувачам продавати та купувати криптоактиви? 3 причини, чому криптовалюти — на часі у своєму застосунку Cash.