💰Binance пропонує високоприбутковий стейкінг Terra Virtua (TVK)

Čytaty latynkoju
💰Binance пропонує високоприбутковий стейкінг Terra Virtua (TVK)

Стейкінг TVK на Binance

Біржа Binance офіційно повідомила про запуск з 6 травня високоприбуткового стейкінга для коїна Terra Virtua (TVK).

Зацікавлені учасники будуть прийматися за принципом живої черги.

? Про Coinbase

Terra Virtua – це проєкт, розроблений для створення кроссплатформової NFT-екосистеми для широкого кола інвесторів і ентузіастів NFT-токенів в сегментах мистецтва і розваг. На момент написання статті курс TVK торгувався в районі $0,51.

Виплата відсотків буде здійснюватися щодня на підставі тривалості періоду стейкінга.

Читайте також: 😎Sotheby’s продасть на аукціоні один з перших NFT

Що таке стейкінг

Стейкінг приваблює все більше інвесторів як життєздатна і набагато менш витратна альтернатива майнінгу криптовалют. Також стейкінг називають «майнінгом ліквідності».

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

На відміну від традиційного майнінгу криптовалют, такий спосіб заробітку не вимагає від стейкерів ніяких зусиль, а також дорогого й енерговитратного майнінгового обладнання.

Більше криптоновин читайте на нашому Telegram-каналі

Все що потрібно — заблокувати певну суму своїх криптовалютних активів в тому чи іншому протоколі на певний час. Ці заморожені кошти забезпечуватимуть ліквідність і підтримувати безпеку блокчейна. Відповідно, користувач буде отримувати винагороду за свою допомогу.

Умови для TVK на Binance

У своєму оголошенні Binance детально пояснила базові принципи формату пропонованого стейкінга і варіанти ставок річної прибутковості (APY), на які можуть розраховувати користувачі.

Binance

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Як видно з таблиці, клієнтам пропонується ряд варіантів стейкінга TVK з різними термінами тривалості й ставками річної прибутковості, що досягають 47,67%. У деяких випадках користувачі навіть отримують право достроково забрати свої інвестиції. В цьому випадку біржа поверне заблоковані активи на рахунок клієнта після перерахунку відсотків.

? Про біржу

Binance — найбільша у світі біржа цифрових активів за обсягом торгів і провідний світовий постачальник інфраструктурних рішень для індустрії блокчейну та криптовалют, що надає користувачам широкий вибір фінансових продуктів.

Сьогодні Binance — це швидкозростаюча бізнес-екосистема, яку експерти порівнюють з Google та Amazon. Екосистема Binance включає в себе торгові майданчики, навчальний та дослідницький центри, некомерційний благодійний фонд, інкубаційні програми та багато іншого.

Скористатись послугами біржі можна за посиланням. Також можна детально ознайомитись з Binance у нашому огляді? Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд.

Раніше ми вже писали, що Goldman Sachs запропонував інвесторам з Волл-стріт нові деривативи біткоїна
?Goldman Sachs запропонував інвесторам з Волл-стріт нові деривативи біткоїна

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют