🏦 Клієнти сотні американських банків отримають доступ до біткоїна

Čytaty latynkoju
🏦 Клієнти сотні американських банків отримають доступ до біткоїна

Біткоїни на рахунку в банку

Дочірня компанія Stone Ridge, NYDIG співпрацює з фінтех-гігантом Fidelity National Information Services, щоб запропонувати клієнтам американських банків біткоїни вже найближчим часом.

Вперше клієнти деяких американських банків зможуть купувати, утримувати та продавати біткоїни, використовуючи свої вже наявні рахунки.

Більше криптоновин читайте на нашому Telegram-каналі

Все більше біткоїнів в банках

Читайте також: 🥊 Тайсон Ф’юрі випустить свою преміальну боксерську колекцію NFT

Згідно зі словами керівника банківських рішень NYDIG Патріка Селлза, сотні банків вже зареєстровані в програмі. Наразі фірма проводить переговори з деякими найбільшими американськими банками.

Ба більше, вже є багато дрібних банків, які погодились взяти участь у програмі. Наприклад, банк Suncrest в Каліфорнії, який має сім відділень.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Ми намагаємось спростити повсякденним американцям та корпораціям купувати біткойни через їхні банківські рахунки. Раніше банки уникали біткоїни для роздрібних клієнтів. І лише нещодавно вони оголосили про можливість для багатих клієнтів управляти своїм багатством, в тому числі криптовалютою.

Патрік Селлз, керівник банківських рішень NYDIG

Попит на біткоїни в банках зростає

За словами президента NYDIG Яна Чжао, все більше банків звертаються з проханням адаптувати їхню систему до криптовалюти. Оскільки вони бачать, як клієнти відправляють долари на Coinbase, Kraken та інші криптобіржі, така потреба дійсно є.

Ми повинні це зробити, тому що бачимо дані. Все більше з’являється переказів, що надходять до Coinbases, Galaxies and Kraken з усього світу

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Ян Чжао, президент NYDIG

Раніше редакція на Na chasi/Crypto повідомляла, що Європейський інвестиційний банк (EIB) планує? Європейський інвестиційний банк планує продавати облігації на блокчейні використовувати технологію блокчейн для випуску облігацій в євро. А Goldman Sachs склав? Goldman Sachs рекомендує: банк склав список «криптовалютних» акцій для інвесторів список з 19 акцій компаній, які пов’язані з криптовалютою та блокчейном.