fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Goldman Sachs рекомендує: банк склав список «криптовалютних» акцій для інвесторів

💸 Goldman Sachs rekomenduje: bank sklav spysok «kryptovaljutnyh» akcij dlja investoriv
Goldman Sachs шукав акції, де згадувався біткоїн або блокчейн в публічних документах, презентаціях або стенограмах звітів і доходів компаній.
Goldman Sachs šukav akciї, de zgaduvavsja bitkoїn abo blokčejn v publičnyh dokumentah, prezentacijah abo stenogramah zvitiv i dohodiv kompanij.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Goldman Sachs про біткоїн та блокчейн. Goldman Sachs склав список з 19 акцій компаній, які повязані з криптовалютою та блокчейном. Зокрема, це акції, які можуть різко вирости, якщо ціни на біткоїн знову злетять. Це дослідження очолював аналітик Бен Снайден. Як шукали акції. Пошук обмежувався тими акціями, ринкова капіталізація яких перевищувала $1 млрд. Компанія шукала акції, де згадувався біткоїн або блокчейн в публічних документах, презентаціях або стенограмах звітів і доходів компаній. Також враховувалися новини, в яких згадувалася технологія. Потім вони шукали компанії, ціни на акції яких найбільш корелювали зі змінами вартості біткоїна за останні 12 місяців. В середньому 19 акцій, що пройшли перевірку, виросли на 46% у 2021 році. Біткоїн виріс на 86%. Читатйте також: 🏀 Не тільки баскетбол: Golden State Warriors випустив колекцію NFT. Список з 19 акцій. Список відсортований зверху вниз з точки зору перспективи. Першим семи в списку була присвоєна девятка — найвищий можливий бал. Nvidia отримала сім балів, а решта акцій — шість. У список Goldman Sachs увійшли акції таких компаній: Marathon Digital Holdings, підприємство з майнінгу біткоїна на Півночі Америки; Riot Blockchain, компанія з майнінгу біткоїна; MicroStrategy; Silvergate Capital, постачальник інноваційних рішень і послуг для фінансової інфраструктури PayPal Holdings; Overstock.com, американський онлайн-рітейлер; Nvidia; Investview, американська інвестиційна компанія; Ideahomics, фінансова технологічна компанія; Tesla; JPMorgan Chase, фінансовий холдинг; Visa; Bank of New York Mellon; Facebook; Mastercard; Broadridge, публічна компанія, яка надає корпоративні послуги (звіти з довіреностей, річні звіти та інші фінансові документи); Broadridge Financial Solutions, дочірня компанія Broadridge; IBM; Coinbase Global. Основна причина, за якої Coinbase не отримала бал девять, полягає в тому, що Goldman дає бали тільки за кореляцію акцій з біткоїном, якщо акція торгувалася не менше 12 місяців. Coinbase же тільки нещодавно стала публічною.
Реклама 👇 Замовити

Goldman Sachs про біткоїн та блокчейн

Goldman Sachs💸 Goldman Sachs рекомендує: банк склав список «криптовалютних» акцій для інвесторів 1🏦 Що таке криптобанк? У чому різниця? склав список з 19 акцій компаній, які пов’язані з криптовалютою та блокчейном. Зокрема, це акції, які можуть різко вирости, якщо ціни на біткоїн знову злетять. Це дослідження очолював аналітик Бен Снайден.

Як шукали акції

Пошук обмежувався тими акціями, ринкова капіталізація яких перевищувала $1 млрд.
Компанія шукала акції, де згадувався біткоїн або блокчейн в публічних документах, презентаціях або стенограмах звітів і доходів компаній.

Також враховувалися новини, в яких згадувалася технологія. Потім вони шукали компанії, ціни на акції яких найбільш корелювали зі змінами вартості біткоїна за останні 12 місяців.

В середньому 19 акцій, що пройшли перевірку, виросли на 46% у 2021 році. Біткоїн виріс на 86%.

Читайте також: 🏀 Не тільки баскетбол: Golden State Warriors випустив колекцію NFT

Список з 19 акцій

Список відсортований зверху вниз з точки зору перспективи. Першим семи в списку була присвоєна «дев’ятка» — найвищий можливий бал. Nvidia отримала сім балів, а решта акцій — шість.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

У список Goldman Sachs увійшли акції таких компаній:

 1. Marathon Digital Holdings, підприємство з майнінгу біткоїна на Півночі Америки;
 2. Riot Blockchain, компанія з майнінгу біткоїна;
 3. MicroStrategy;
 4. Silvergate Capital, постачальник інноваційних рішень і послуг для фінансової інфраструктури
 5. PayPal Holdings;
 6. Overstock.com, американський онлайн-рітейлер;
 7. Nvidia;
 8. Investview, американська інвестиційна компанія;
 9. Ideahomics, фінансова технологічна компанія;
 10. Tesla;
 11. JPMorgan Chase, фінансовий холдинг;
 12. Visa;
 13. Bank of New York Mellon;
 14. Facebook;
 15. Mastercard;
 16. Broadridge, публічна компанія, яка надає корпоративні послуги (звіти з довіреностей, річні звіти та інші фінансові документи);
 17. Broadridge Financial Solutions, дочірня компанія Broadridge;
 18. IBM;
 19. Coinbase Global.

Основна причина, за якої Coinbase не отримала бал «дев’ять», полягає в тому, що Goldman дає бали тільки за кореляцію акцій з біткоїном, якщо акція торгувалася не менше 12 місяців. Coinbase же тільки нещодавно стала публічною.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: