💻 Криптовалютний партнер PayPal Paxos отримав $300 млн інвестицій

Čytaty latynkoju
💻 Криптовалютний партнер PayPal Paxos отримав $300 млн інвестицій

Блокчейн-стартап Paxos та інвестиції

Блокчейн-стартап Paxos Trust отримав $300 млн в рамках раунду фінансування. Тепер вартість компанії становить $2,4 млрд. Про це повідомляє генеральний директор компанії Чад Какарилья в інтерв’ю для видання Bloomberg.

Як повідомляють в Bloomberg, компанія пропонує три стейблкоїна? Ф’ючерси: Складні інструменти для простих активів, які призначені для запобігання волатильних коливань цін на біткоїн. Згідно зі словами Чаду Каркарильї, сума, яку Paxos тримає на депозиті для своїх стейблкоїнів, зросла майже до $10 млрд доларів в порівнянні з $2 млрд на початку 2021 року і $250 млн на початку минулого року.

Ба більше, минулого тижня компанія отримала попереднє схвалення на управління національним трастовим банком.

Більше криптоновин читайте на нашому Telegram-каналі

На що підуть залучені кошти

Читайте також: 👏🏻 Alchemy оцінюється в $500 млн після раунду фінансування

Paxos планує використати інвестиції для масштабування і залучення нових клієнтів. Компанія має намір збільшити чисельність персоналу та розширити інфраструктуру нормативних вимог. Paxos збирається збільшити оборотний капітал.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Раунд фінансування очолював венчурний фонд акціонерного капіталу Oak HC/FT. Також брали участь чинні інвестори Paxos: компанія Declaration Partners, PayPal Ventures і венчурна компанія Mithril Capital.